Jump to content
Türk Anime TV Forum
Misafir Leffwn

Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız

Önerilen İletiler

Misafir Leffwn

Öncelikle annenin büyüyene kadar ve doğum yapana kadar olan fotoğrafları:

SP_A0059.jpg

SP_A0074.jpg

SP_A0093.jpg

SP_A0220.jpg

SP_A0061.jpg

SP_A0158.jpg

SP_A0664.jpg

Buda 3-5 günlük hali:

zaCSv.jpg

Sırada anne ve yavruları ragecomic02.pngragecomic18.png :

SP_A0801.jpg

SP_A0809.jpg

SP_A0804.jpg

SP_A0803.jpg

SP_A0806.jpg

SP_A0807.jpg

SP_A0808.jpg

3 megapiksel kamera ile ancak bu kadar net fotoğraflar çıkıyor. :(

Konuyu açmaktaki asıl sebebim kedimin doğurmasının mutluluğundan ve paylaşmak istememdendir. Birde azıcıkta olsa başkalarının beslediği -özellik yavru- hayvanları görme isteğimde başka bir neden. :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Leynnn yirim ben bunları :wub: baba oldun haa bu günleride mi görecektim  :D anne kedi pek yan gel yat mantığında sevdim onu bana versene  :rolleyes:

XVasTH9.png

Ben besleyemiyorum diye yapıyorsun dimi <_< 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir Leffwn

Leynnn yirim ben bunları :wub: baba oldun haa bu günleride mi görecektim  :D anne kedi pek yan gel yat mantığında sevdim onu bana versene  :rolleyes:

XVasTH9.png

Baba oldun deyince şöyle bir duruma geldim: ragecomic33.png Daha çok torun sahibi olmuş dede gibi sevindim. :D

Ayağı kırık olduğundan yan gel yatıyor. :/ 

Geç gelen edit: Ayağı kırık olduğu halde kalkıp yanıma gelmeye çalıştı. :/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güney Afrika"daki kedilerim.

Anne Mia; İlk önce bir kaç çocukluk fotoğrafını koyayım.

39O5bj.jpg

RJgA7o.jpg

pR5AZz.jpg

kjMQNv.jpg

N5LXvk.jpg

Mia artık bir anne;

EVOdQ8.jpg

j4qOzn.jpg

Mia'nın yaramaz oğlu Ada.Köpek yavrusu gibi yetiştirdik kendisini, kemik vb. ne varsa yer, yapmadığı yaramazlık kalmaz.Eve fare getirip oynama gibi kötü huyları vardır. :( Ada'nın küçüklüğü;

M61GlN.jpg

QRP3gk.jpg

XBb1D7.jpg

blvXg8.jpg

dnLdW4.jpg

Mia ve Ada artık iyice büyüdüler, yeni resimleri;

7oBnkY.jpg

P57Wq5.jpg

9VY145.jpg

39OZP0.jpg

RJgZB7.jpg

Evin bir diğer neşesi Chocolate.Bir gün ansızın gelmişti, o gündür bu gündür bizimle kendisi.Yan komşumuz, eski sahipleri olan ailenin onu sokağa bırakıp taşındıklarını söylemişti.Kendisine eziyet de etmişlerdi ne yazık ki :( Kendisi çok çok sakin bir kedidir. (:

0706yL.jpg

Kapanışı Mia ve Ada ile yapalım. :p

58NlQl.jpg

Bunun dışında kendim 2 tane de kuş besledim, ne yazık ki öldüler.Bir daha almayı planlıyorum, kuş bambaşka bir şey.

Ne kadar çok resim olmuş ya.. : :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sevimlileeer >-< Allah'ım  *-* :'D Maşallah -burada da diyem :P- sağlıklı büyüsünler :D benim de kuşum vardı *-* resimlerini bulmam gerek çook önceden çekmiştik ama :// haha çok eski olsalar da buldum *-*

Muhabbet kuşu -gene- :3 canım benim *-*

Bu ilk beslediğimiz yani ilk derken :D bnm hatırladığım ilk çocukluğumdan beri beslerdik tabiri caizse onunla birlikte büyüdüm :D 8 yaşında öldü.. çok bağlıydım ona hala da bağlıyım bilmiyorum insanlara tuhaf geliyor ama ne bileyim böyle işte :D adı Boncuk'du benim miniğim <33 bi de bizde resmi yok eskiden çektiğimiz bu da -_- fotoğraftan çekmiştim pf resmi ve videosu nasıl olmaz hala anlamam her ne ise

LpvzDz.jpg

hahaha :'D böcek ya :P adı olmayan kuşumuz ben Nova derdim başkası başka bişi kardeşim de Tokmak derdi :D #-# dişi olmasına rağmen erkek muamelesi yaptığımız ilk kuşumuzdu vesselam kkk :D

kjMz8m.jpg
zmGkL6.jpg
hooo kükrüyor kuuşş :pp burada esniyo muydu napıyodu kuşlar esner mi ?-* hiç bi fikrim yok '-' D:
EVOdB8.jpg
daha vardı ama son bi iki tane daha atayım :D bu da kuşları farklı yönlerden çekmeyi severim çok komik oluyolar ve sevimli :3 *-* hele ki diplerine girip çekmeyi :'D

hahaha şapşal <3

AAOMdv.jpg

58NlOz.jpg
Yere bakan yürek yakan heuheuehuehu xD
WVXvzY.jpg

Keşke daha fazla resim olsaydı da daha çoooook atsaydım buraya :'( çözünürlükleri iyi değil ama eski resimler hep :'( başka buldukça atıcam *-**-* 

Konuyu çook sevdim Leffwn teşekkürler !! :D :'D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aneeee ben bu konuyu yeni gördüm <_<

Bileydim önceden paylaşırdım benim zotriyi yaw :ph34r:

Efenim madem konu beslenilen hayvanlar...

Bir ara ( çok küçükken ) 2 kaplumbağa 1 balık besliyordum...

Sonradan ÖSS sınavına hazırlanırken hiç unutmam balkonda yağmurdan korunmak için ( Alt kattayız ) bir kedi sığınmıştı.O aralarda hava baya yağmurlu falan 2-3 işte gel zaman git zaman o bize biz ona alıştık...

İlk dişi kedim olmuştu ve sağolsun sadece sossis yiyordu masraflı kereta  <_< Hayvan çatlayacaktı resmen ama olsun.O zamanlarda evin etrafında paso erkek kedi filan dolaşınca bizim prensese Fatmagül adını takmıştım :D ( Cidden hayvanlar adlarıyla yaşıyor erkekleri kovalıyordu :ph34r: )

267277_2152855614499_2215607_n.jpg?oh=64

Sonradan bir gece arka balkonda şu hanım kızını doğurdu :ph34r:

7226DSC_0096.JPG

Ve gene mükemmel isim takma yeteneğim ile Pekmez ismini verdim zotricime :ph34r: Aralara derelere açık çekmecelere girmeye bayılır :wub:

Kendisi bazen hanım hanımcık olsada oturmasını öğretemedik <_<

1447DSC_0101.JPG

2373DSC_0124.JPG

Neyse ama dadlıdır kendisi şu an evde minderde uyuyordu zilli :D

6649IMG-20150210-WA0001.jpg

Bir arada şu zibidileri sokakta bulmuştuk...

4427DSC_0038.JPG

Bu da benim kuzenin köpeği...

Çoğunlukla bizde kaldıklarından kereta baya alıştı gerçi bir tek erkek aralarında bu olduğundan Teyzemi ve annemi çok seviyor :D

1989IMG-20130621-WA0010.jpg

523DSC_0044.JPG

Şimdilik ise evimizde pekmez hanım kızımız var :wub:

Kıskanınca klavyenin üstüne oturan,annem gazete okuyunca üstüne atlayan,maması bitince tabağını patileyen ve tatlısıda balık pişirince en sırnaşık vaziyette ayağınıza dolan zibididir :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş