Jump to content

Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle annenin büyüyene kadar ve doğum yapana kadar olan fotoğrafları:     Sırada anne ve yavruları  :       3 megapiksel kamera ile ancak bu kadar net fotoğraflar çıkıy

Güney Afrika"daki kedilerim.   Anne Mia; İlk önce bir kaç çocukluk fotoğrafını koyayım.             Mia artık bir anne;       Mia'nın yaramaz 

Leynnn yirim ben bunları :wub: baba oldun haa bu günleride mi görecektim  :D anne kedi pek yan gel yat mantığında sevdim onu bana versene  :rolleyes:      

Posted Images

fotom yok ama sayayım xd 
ilkokula başladığımda köpeğim vardı ( 2 sene falan baktıktan sonra tasmasız olduğu için köy yerinde belediye tarafından zehirlendi )
istanbula taşındığımızda hamsterlarım oldu ( bunlar yavrularını yiyormuş aynı kafeste tutarsan , baktım yemişler acımadım 1 hafta aç bıraktım hamsterlar pert )
sonra balığımız oldu ama ben kardeşim ve abim sürekli yemlediğimizden balıklar 1 hafta sonra ters yüzmeye başladı.
bi ara kuş aldı babam 2 sene durdu sonra evden kaçmış nasıl olduysa artık.
sonra abim geçen sene kuş getirdi bayada sevmiştikte hayvan 1 gecede hastalanıp öldü (2 sene falan baktık buna da )
şimdi ise çok yakın bir arkadaşımın kedisine bakıyorum( kedi demek için imza toplamak lazım ) kollarından ameliyat olduğu için anneside kediyi istemiyor diye yazın bizde kedi , kedi 1 senedir sevgi içinde büyüdü ama erkek öğrenci evinde askeri eğitimden geçiyor :D bizede eğlence oldu yaz boyunca, kedinin adı babüdü hikayeside kediyi ilk aldıklarında batsın bu dünya dermiş gibi baktığı için arkadaş kısaltmış böyle isim koymuş :D
mesela şuan babüdü odamda kelebek avlıyor , yakaladıklarını öldürmüyor oynuyor baya bi ayı yavrusunu severken öldürür hesabı , sonra öldüğünü fark edince yiyor , büyük ihtimalle yedikten sonra cama çıkıp 2 saat mal mal dışarı bakıcaktır

buda fotolarla babüdü ( kısır olduğundan lekesiz diyoruz. )

http://i.hizliresim.com/YB1QOj.jpg

http://i.hizliresim.com/DMLYyl.jpg

http://i.hizliresim.com/EY7myq.jpg

http://i.hizliresim.com/j5EgQj.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok tatlı ya maşallah :wub: . Hiç bir suçları günahları yok sadece sevilmek ve oynanmak istiyorlar :')

Hafta sonları veteriner kliniğinde çalışıyorum evime yakın   :wub: bi tatlı bi tatlı hayvanlar geliyor görsen 

Yarında gidicem  pansiyonda kalan kedive köpekler var. Bide sahpsiz bir yavru kedi var bakıyoruz  :ph34r: ninja gibi yada örümcek adam bir tırmanmalar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafta sonları veteriner kliniğinde çalışıyorum evime yakın   :wub: bi tatlı bi tatlı hayvanlar geliyor görsen 

Yarında gidicem  pansiyonda kalan kedive köpekler var. Bide sahpsiz bir yavru kedi var bakıyoruz  :ph34r: ninja gibi yada örümcek adam bir tırmanmalar 

Ya ne güzel :) Veteriner mi olmak istiyorsun? Evet onlar öyle her yere çıkıyorlar geziniyorlar :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Papyonnn  :o Çok şeker yaa sizin yüzünüzden kedi beslemeye başlayacağım :blink: Sevmezdim ben bu hayvanı  <_<  

Besle tabi :) Eğer beslemeyi düşünüyorsan pet shoptan sakın alma sokaktan yada barınaklardan al keşke herkes beslesede sokaktaki hayvanlar acı çekmese yada arabaların altında ezilip ölmese :(

Not

Bu yaz günlerinde lütfen sokak hayvanları beslemeye en azından önlerine su koymaya çalışalım. Onlarında canı var susuyorlar acıkıyorlar bu konuda hepimiz sorumluluk sahibi olmalıyız. Beni ciddiye alan almayan herkese teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Besle tabi :) Eğer beslemeyi düşünüyorsan pet shoptan sakın alma sokaktan yada barınaklardan al keşke herkes beslesede sokaktaki hayvanlar acı çekmese yada arabaların altında ezilip ölmese :(

Not

Bu yaz günlerinde lütfen sokak hayvanları beslemeye en azından önlerine su koymaya çalışalım. Onlarında canı var susuyorlar acıkıyorlar bu konuda hepimiz sorumluluk sahibi olmalıyız. Beni ciddiye alan almayan herkese teşekkür ederim :)

Zaten beslemek için izin kopartabilirsem pet shop dan falan düşünmüyorum yine de tavsiye için sağ ol  ^_^ Madem konumuz hayvanlar bu videoyu çok beğenmiştim atayım buraya  :rolleyes:

https://youtu.be/tz-c8Z7xM0g

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.