Jump to content

Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle annenin büyüyene kadar ve doğum yapana kadar olan fotoğrafları:     Sırada anne ve yavruları  :       3 megapiksel kamera ile ancak bu kadar net fotoğraflar çıkıy

Güney Afrika"daki kedilerim.   Anne Mia; İlk önce bir kaç çocukluk fotoğrafını koyayım.             Mia artık bir anne;       Mia'nın yaramaz 

Leynnn yirim ben bunları :wub: baba oldun haa bu günleride mi görecektim  :D anne kedi pek yan gel yat mantığında sevdim onu bana versene  :rolleyes:      

Posted Images

Zaten beslemek için izin kopartabilirsem pet shop dan falan düşünmüyorum yine de tavsiye için sağ ol  ^_^ Madem konumuz hayvanlar bu videoyu çok beğenmiştim atayım buraya  :rolleyes:

https://youtu.be/tz-c8Z7xM0g

PetShoplarda hayvan satışı yasaklandı zaten :) .

Ayrıca petshoplardan alınmış bir sürü hayvan geliyor kliniğe neden dersenizde aşılar vs. için değil yaşadığı sağlık problemlerinden dolayı.

Petshoplarda gerekli bakımlar yapılmadığından hayvanlar hastalanmakta.

Bilgilendirmek istedim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten beslemek için izin kopartabilirsem pet shop dan falan düşünmüyorum yine de tavsiye için sağ ol  ^_^ Madem konumuz hayvanlar bu videoyu çok beğenmiştim atayım buraya  :rolleyes:

https://youtu.be/tz-c8Z7xM0g

Video duygulandırdı :rolleyes:  Teşekkürler :) O izni kopartman lazım :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

PetShoplarda hayvan satışı yasaklandı zaten :) .

Ayrıca petshoplardan alınmış bir sürü hayvan geliyor kliniğe neden dersenizde aşılar vs. için değil yaşadığı sağlık problemlerinden dolayı.

Petshoplarda gerekli bakımlar yapılmadığından hayvanlar hastalanmakta.

Bilgilendirmek istedim :)

Bilgim var o kadar da cahil değilim canım  :D

Video duygulandırdı :rolleyes:  Teşekkürler :) O izni kopartman lazım :D :D

Ben de ilk izlediğimde dedim sol yanım sızlıyor neden  :D İzin işi biraz sakat annem hayvan beslemeye çokkkk karşı bir ara hamster alacaktım o eve girerse sen pencereden aşağı dedi (ev 4.kat bu arada) fikirden anında vaz cayıldı  :ph34r: Tabi kendisinin fare ve türevlerine karşı olan bir fobisi olduğundan dolayı da olmuş olabilir bu tepki  :P Eskiden çalışıp bir de evcil hayvan besleme sorumluluğu gözümü korkutuyordu ama insan yaşlanınca korku neyim kalmıyor gözünde yakındır hedefime ulaşacağım  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de ilk izlediğimde dedim sol yanım sızlıyor neden  :D İzin işi biraz sakat annem hayvan beslemeye çokkkk karşı bir ara hamster alacaktım o eve girerse sen pencereden aşağı dedi (ev 4.kat bu arada) fikirden anında vaz cayıldı  :ph34r: Tabi kendisinin fare ve türevlerine karşı olan bir fobisi olduğundan dolayı da olmuş olabilir bu tepki  :P Eskiden çalışıp bir de evcil hayvan besleme sorumluluğu gözümü korkutuyordu ama insan yaşlanınca korku neyim kalmıyor gözünde yakındır hedefime ulaşacağım  B)

Cahilsiniz gibi bir imada bulunmak istemedim kusura bakmayın genel bilgilendirmeydi benim ki .  : :)^_^

Düzenlenme: Estrella tarafından
Alınmadım yawf takıldım sadece :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benimde annem ilk başlarda hayvanı evde beslemeye karşıydı bir gün kucağımızda getirdik sonra bi anda kadının hayvan sevgisi ortaya çıktı geceleri yanyana yatıyorlar yanından bir saniye bile ayırmıyor, belki sende onun sevdiği bir türü alırsan izin verebilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benimde annem ilk başlarda hayvanı evde beslemeye karşıydı bir gün kucağımızda getirdik sonra bi anda kadının hayvan sevgisi ortaya çıktı geceleri yanyana yatıyorlar yanından bir saniye bile ayırmıyor, belki sende onun sevdiği bir türü alırsan izin verebilir :D

Valla benim annem Cengaver'i (Cengo diyoruz kısaca kawai) benden çok seviyor :D O yüzden öyle bi problem yaşamadık hiç :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Anne bir yere kadar ama daha büyük bir etken var ona da kısaca baba diyoruz  :D Babam da köpek delisi olup sonra aldığım hayvanı sahiplenip yanında götürür neme lazım  <_<

Valla benim annem Cengaver'i (Cengo diyoruz kısaca kawai) benden çok seviyor :D O yüzden öyle bi problem yaşamadık hiç :D

Yok istemem benden çok sevmesin zaten çiçekleri yetiyor kıskançlıktan gidip yapraklarını koparasım geliyor ama bende sevdiğim için ses etmiyorum zaten yılın 4 ayı görüştüklerinden sorun olmuyor ama hayvan sevgisi ağır basıp birde kollarını açıp gözümün önünde aşk yaparlarsa dalarım af etmem  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anne bir yere kadar ama daha büyük bir etken var ona da kısaca baba diyoruz  :D Babam da köpek delisi olup sonra aldığım hayvanı sahiplenip yanında götürür neme lazım  <_<

Yok istemem benden çok sevmesin zaten çiçekleri yetiyor kıskançlıktan gidip yapraklarını koparasım geliyor ama bende sevdiğim için ses etmiyorum zaten yılın 4 ayı görüştüklerinden sorun olmuyor ama hayvan sevgisi ağır basıp birde kollarını açıp gözümün önünde aşk yaparlarsa dalarım af etmem  :ph34r:

Ahahah aynı annem ya oda tam çiçek hastası çiçeklerini oğlum, kızım diye seve seve bitiremedi :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.