Jump to content

Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle annenin büyüyene kadar ve doğum yapana kadar olan fotoğrafları:     Sırada anne ve yavruları  :       3 megapiksel kamera ile ancak bu kadar net fotoğraflar çıkıy

Güney Afrika"daki kedilerim.   Anne Mia; İlk önce bir kaç çocukluk fotoğrafını koyayım.             Mia artık bir anne;       Mia'nın yaramaz 

Leynnn yirim ben bunları :wub: baba oldun haa bu günleride mi görecektim  :D anne kedi pek yan gel yat mantığında sevdim onu bana versene  :rolleyes:      

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Öncelikle aşağıdaki fotoda Yeşil olan Leonardo, Mavi olan Angela  :crying2-onion-head-emoticon:

http://img02.imgfotokritik.com/fk_new/lowres/2/7/5/275172/2622442-muhabbet-kuslari.jpg

Benim kuşlarımla aynı. Onlarla olan fotoğraflarımı kaybettim ama  :depressed1-onion-head-emoticon: 

Angela kendi kafesinde uçarken demire çarpıp öldü...  :crying1-onion-head-emoticon: Leonardo ise tatile çıkarken verdiğimiz için sonra da geri almadık  :crying1-onion-head-emoticon:

Leonardo ya Lady Gaga şarkılarını açardım o da dans ederdi  :crying1-onion-head-emoticon:  Gelip beni öperdi, tuvalete bile gitmeyi öğrenmişti  :crying1-onion-head-emoticon:

Papağanım olmuştu bi tane ama babamı ısırdığı için geri verdik  :hehe-onion-head-emoticon:

http://i59.tinypic.com/xaszf6.jpg

Su kaplumbağam vardı ama yemek yemediği için öldü...  :dying-onion-head-emoticon:

Tavşanım vardı bi tane çok tatlıydı Pofidik ti  :crying1-onion-head-emoticon:  Onu da tatile giderken verdim...  :crying1-onion-head-emoticon:

http://www.hayvan-resimleri.com/g/1yavru_tavsan_resimleri_19.jpg

Bir de birsürü süs balığım vardı ama küçüktüm, canilikten sürekli elime alırdım suya koymazdım, suya giremediklerinden ölürlerdi...  :dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Su siralar -hastane kedi kaynadigi icin- yanimizda mama goturup kenarda kosede kedi besliyoruz. :D Bir kawaii face var adi Tarcin, biz Aysegul koyduk ama -ablamin kaldigi derslerin hocasi <_< - onu eve almayi cok istiyorumm. *.* Ama yok biz bakamayiz yok temizlikmis falan diyiler ondan alamiyorum. :(

Bu iletide bahsettigim kediyi -Tarcin Aysegiul :'(- a-araba e-ezmis arkadaslar. ;-; Ben daha hicbi sey sevmiycem ya cidden. Bu konudan da kosarak uzaklasiyorum hih hic kiskanmadim sjnaksmdxlc.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Forum Admin

Köyümde ki evden beslediğimiz 2 yumurcak biri kendini sevdirmek için bin yalakalık yaparken diğerinin hiç eyvallahı yok bir de kardeş olacaklar  <_< 1 hafta boyunca tüm kedi sevgimi onlarla giderdim Ankara 'ya götürmeye kalktığımda peşimden atılan terlikler ve tehditler sonucu bu isteğimden vaz geçmek zorunda kaldım  :D

H94tf2E.jpg

PhJ136f.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fazla foto çektirmediğim için yok ama bir tane vardı onu da bulamadım -,-

8 yaşımdan beri muhabet kuşu beslerim . İlki sabahları beni ve annemi uyandırırdı ... Balkonda bizle çay içerdi kaçmazdı ... Konuşurdu ... Benle beraber cola içerdi ...

Ama suyunu koymayı unuttuğum için öldü ... 2.bi tane daha aldılar . Bu sefer de yemini unuttum die öldü ...

3. İse ben tatildeyken ölmüş ... Annemle babam kakalamak için başka almışlar . Ama yemedim . Bu 4. De aynı ilki gibi oldu derken ... Annem mutfağın camını açık unuttu die kaçmış ... Dorusu perde vardı eyer o olmasa geri gircekti ...

Ve sonuncusu ...

Sebebini hiç bilmiyodum . Son zamanlar garip davranıp yemek su içmiodu konuşmuyodu kabarıp duruodu ...

Kafesinden çıkardım ... Önümde iki adım attı ... Ve kanatlarını açıp yere yıkıldı ...

O an ki duygumu anlatamam . Şu an bile gözlerim doldu ... Gözümün önünde ölmüştü ... 1 ay boyunca ağladım .

Hepsi de aynı yeşil renkti ve isimleri de alişti ...

Onlar haricinde tonla süs balığım vardı ... Psikolejik sorunum olduğundan balıkları alıp ağızlarına cifi tıkar yeşil renk olunca çöpe atardım .

Kaplumbam osman vardı su kaplumbası ... Onu da bi lokantaya verdik

En son bi kedim boncuk bi de teriyer köpeğim badem vardı

Badem ha bire ısırıp duruodu onu başkasına verdik

Boncukta sokak kedisiydi annem arabanın altından kurtarmış az kalsın ölcekmişti ... Sonra annemden ayrılmamış onu da eve getirdi annem . Bademle beraber onu da verdik ...

Şimdi beyaz bi kuş alıp adını kaneki koymayı planlıyom .-.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.