Jump to content

Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle annenin büyüyene kadar ve doğum yapana kadar olan fotoğrafları:     Sırada anne ve yavruları  :       3 megapiksel kamera ile ancak bu kadar net fotoğraflar çıkıy

Güney Afrika"daki kedilerim.   Anne Mia; İlk önce bir kaç çocukluk fotoğrafını koyayım.             Mia artık bir anne;       Mia'nın yaramaz 

Leynnn yirim ben bunları :wub: baba oldun haa bu günleride mi görecektim  :D anne kedi pek yan gel yat mantığında sevdim onu bana versene  :rolleyes:      

Posted Images

Su siralar -hastane kedi kaynadigi icin- yanimizda mama goturup kenarda kosede kedi besliyoruz. :D Bir kawaii face var adi Tarcin, biz Aysegul koyduk ama -ablamin kaldigi derslerin hocasi <_< - onu eve almayi cok istiyorumm. *.* Ama yok biz bakamayiz yok temizlikmis falan diyiler ondan alamiyorum. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

herkesin hayvanları çok tatlı özellikle kedilerr :)

benimde bi aralar çok turuncu turuncu -japon balığıydı galiba- balıklarım vardı tabi sonra öldüler..

sonra 2 tane muhabbet kuşumuz vardı --ilkinin adı maviş ikincisi sarıydı... evet isim bulma konusunda çok iyiyim :P  :P -- 

sonra ilki kaçmıştı, ikincide 'küçük kuşum' diyoduu :)  ama sonra ölmüştü --ne ağlamıştım ama yaa :(  :( -- 

işte ondan sonrada başka bir şey almadık :) 

maalesef fotoları telefonumda kaldı :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Eveeeeeeeeeeeeeeett 

Evin yeni üyesi henüz adını koymadım :D 

Hafta sonları çalıştığım klinikte sahipsiz bir yavruydu baktım kendini sevdirmeyi de pek bir seviyorum aldım geldim dün akşam.  ^_^   

ylq8X7.jpg 

:D işin sıkıntılı yanı pamuk hanım bayaaa kıskandı onu sevdiğimi görünce bende ufaklığa odamda yer yaptım pek bir oyuncu ufaklık :lol: 
Pamuk hanım 1-2 saat trip attı ama gönlünü aldım  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Bu da bilmeyenler için pamuk hanım daha önceden de atmıştım tekrar atayım.

PqR13Q.jpgVVZ92r.jpgDMLYk6.jpgRYarb1.jpg

:D kendisi poz vermeyi de sever prensesim  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuraya Bay Gibbs'in resimlerini koyayım da kıskanın

11223320_10207367850058465_2482831946298

11800438_10207142084774474_2639668880885

Gonzalez türü hamsterlar bilinen en temiz ve zararsız evcil hayvanlar olarak kabul ediliyorlar. Temizlikleri ve bakımları çok kolay. Hiçbir şey yapmanız gerek yok. Çok oyuncular ve oldukça da zekiler. Hızlı öğrenebiliyorlar. Koşmayı çok seviyorlar, sabaha kadar çarkın içinde dönüp duruyor  :smile_oleyo:

Velhasıl, herkese tavsiye ederim bir hamster ♥  Annem babam başta çok korkuyorlardı ama şimdi çok seviyorlar  :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuraya Bay Gibbs'in resimlerini koyayım da kıskanın

11223320_10207367850058465_2482831946298

11800438_10207142084774474_2639668880885

Gonzalez türü hamsterlar bilinen en temiz ve zararsız evcil hayvanlar olarak kabul ediliyorlar. Temizlikleri ve bakımları çok kolay. Hiçbir şey yapmanız gerek yok. Çok oyuncular ve oldukça da zekiler. Hızlı öğrenebiliyorlar. Koşmayı çok seviyorlar, sabaha kadar çarkın içinde dönüp duruyor  :smile_oleyo:

Velhasıl, herkese tavsiye ederim bir hamster ♥  Annem babam başta çok korkuyorlardı ama şimdi çok seviyorlar  :LTkJN9u:

Bende ondan istiyordum. Hatta Edebiyat öğretmenimizin vardı *-* resimlerini tüm sınıfa gösterdikten 2-3gün sonra öldü.  :ph34r:  :smile_artiz: Hem normal hamsterlardan daha ufak da oluyorlar sanırım ? Babam almıyor ben bakamazmışım.  :smile_artiz: Nazarım değmesin gerçi değmez de yine de, Maşallah.  :p Çok sevimliymiş. <_< 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakarsın ya niye bakamayasın. Hem evcil hayvan beslemek insanların, özellikle çocukların sorumluluk duygularını geliştiriyor. 

Sevimlilikten ölür bu ölürse :D Anahtarlık gibi bir şey

Dedin ben öldüm.. :'( Ve haklısın hem gerekli olan vicdani, insancıl duyguların da gelişmesine olanak sağlıyor. Neşe kaynakları. >-<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.