Jump to content

D Gray Man Geri Mİ Dönüyor????

kata silvia

Önerilen İletiler

hepinizin bildiği gibi d gray man in animesi belli anlaşmazlıklarda kısa kesilmiş ve manga devam etmesine ramen o da devam etmez hale gelmişti.

Güz için yeni bir manga serisi olacak. Bir remake veya üçüncü bir sezon mu olacak bilinmez  ama bu manganın dönüşü  bir promosyon gibi görünüyor 

mangakanın instagram adresi

instagram adresi:

https://instagram.com/p/z2Vl80Cfy3/?modal=true

JPu4kxt.jpg

kaynak:http://myanimelist.net/forum/?topicid=1358501#W75JSAYlHL81M0VW.99

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangaka'nın elindeki bir hastalık dolayısıyla çizmeyi bıraktığını hatırlıyorum.ama bi kaç yerde de bende böyle söylentiler duymuştum.En azından manga devam edecek diye.Aslında bu bile bence güzel bir haber ben seriyi yarıda bırakmıştım ama sonra yeniden başladığım için seviindim.çok da seveni var DGM'nin.Hatta kadını ista'dan da sıkıştırıyorlarmış yeni bölüm ne zaman diye ama.Her neyse önemli olan sağlık, ilk önce bir toparlansın manga devam etsin de sonra animeye de gelir iş diye düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manganın 156 civarına kadar olan kısmı yanılmıyorsam animeye uyarlandı ve şu an mangada 219. bölüm gelecek diye merak ve sabırsızlıkla bekleniyor. Mangakanın yeni bölümü vermesi haftayı bırakın aylar sürüyor. Sağlık sorunlarından dolayı, çok minik çizimler yaptığı için bu eser sanırım manga tarihinin en meşakkatli serisi olacak :D Yine de sabrına teşekkür etmeliyiz çünkü bir çok kez mangaka değişikliği talebinde bulunulmuş ama Hoşino-san biricik bebeğini kimseciklere emanet edememiş. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manganın 156 civarına kadar olan kısmı yanılmıyorsam animeye uyarlandı ve şu an mangada 219. bölüm gelecek diye merak ve sabırsızlıkla bekleniyor. Mangakanın yeni bölümü vermesi haftayı bırakın aylar sürüyor. Sağlık sorunlarından dolayı, çok minik çizimler yaptığı için bu eser sanırım manga tarihinin en meşakkatli serisi olacak :D Yine de sabrına teşekkür etmeliyiz çünkü bir çok kez mangaka değişikliği talebinde bulunulmuş ama Hoşino-san biricik bebeğini kimseciklere emanet edememiş. :)

çizemiyorsa bence hikayeyi taslakları yazıp başkasına çizdirebilir o kadar hayranı var serinin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir an önce gelmesini diliyoruz fan boy olarak benim göz bebeğım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.