Jump to content

TürkAnime 5. Yıl Özel Yarışması - SONUÇLANDI -

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle yarışmaya katılan herkese teşekkür etmek istiyorum. İleride daha güzel yarışmalarlar karşınıza çıkmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Lafı uzatmadan değerli jürimizin belirlediği

Jüriyi geçtim, kazanan insanlara laf atıyor oluşunuz hiç hoş değil. O video nasıl 2.?  Bu nasıl 3. ? Aynısını siz yapsaydınız nasıl 2. ve 3. olduklarını görürdünüz. Adamı sinir ediyorsunuz.  ^_^ Bence

herkese çok teşekkür ederim! Çok mutluyum T^T

Juri üyelerimize ve diğer anime sever arkadaşlara  çok teşekkür etmek istiyorum. Adaletli güzel bir yarışma oldu ben ödül için katılmamıştım sadece anime sevdiğim için böylesine güzel bir etkinlikte benimde tuzum olsun istedim. Her nekadar yarışmacı olsakta benim favorimde -myoujouu arkadaşımızın yapmış olduğu çalışma vardı. Diğer tüm arkadaşlarında çalışmaları bir birinden güzel diğer kazanan arkadaşlarıda tebrik etmek istiyorum. Bundan sonra bu tür yarışmalar olursa katılmayı düşünüyorum. Türkanime'ye böyle güzel etkinlikler yaptığı için ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kazananları tebrik ederim benim de 1. favorim Sprey'di kazanmasına sevindim. ^-^ İkinci favorim de İK-Tsubaki'di. Tahminlerim tutmuş ve ikisi de kazanmış çok sevindim! Üçüncü biraz sürpriz oldu açıkçası. Kazanamasam bile keyif alarak bir video hazırlamıştım bu yüzden Türkanime.tv'ye bu güzel yarışma için kendi adıma çok teşekkür ediyorum, devamını bekliyoruz!  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.