Jump to content

6 ve yarım krallık - 6 And Half Kingdom


uzmankaynak

Recommended Posts

6 ve yarım krallık
by uzmankaynak
Fanfiction

ön giriş

Büyüsüz tarihin derin karanlığında, uçsuz bucaksız çöllerden, en uzun ırmaklardan, en yüksek dağlardan ve en yeşil ovalarla birleşmiş ormanlardan geçen bir adam vardı. Tüm zamanı boyunca arayış içinde olan bu adam aradığını bulduğunda, hayal ettiği zevkler çoktan tükenmişti.
Mutlak Güç, aradığı buydu. Arayışından sonra öyle güçlenmişti ki teke tek karşılaşmaları düşünmeyi bırak, tüm dünya ordularının bile ona karşı en ufak bir şansı yoktu. Bir zaman sonra Adam, kendini ve gücünü beş kişiye ayırdı. Biri kendisi iken diğer kendilerini dünyaya dağıttırttı.

Dünya, tarih 2015, büyünün güç olduğu zalim topraklar 6 krallığa bölünmüş durumda. A, B, C, D, E ve F En büyük 3 krallık A B ve C. (yerleri mekanları büyüklerleri). D E F krallıklarından D ve E büyüyü çok geliştirememiş olsada oldukça güçlü durumdalar. F krallığı kısa bir zaman önce kendi içine kapandı.
 Tüm dünya telaşta, insanlar çok gergin. Savaş çanları çalıyor gözüküyor. Kimse savaş istemiyor. Kimse? …birileri istiyor. Büyük krallıklardan A ve B gizli bir ittifaka bürünmüşe benziyor. C krallığı büyük bir tedirginlik içinde. Derhal acil krallıklar toplanması talep ediyor. D krallığı telaş içinde iken E nin tarafı henüz belli değil. F den ise iç karışıklar nedeniyle henüz bir haber yok.
Tarih XYZ, krallıkların bürokratları, meclis üyeleri bir toplantıya cevap için bölgeye gidiyor. Ama bu gittikleri bölgede neresi? 6 krallığın kalbinde ufak bir bölge. Ne var bu bölgede?

Giriş

-------------
şimdilik bu kadar. çok fazla şey var aklımda nerden başlasam bilemiyorum. A B C lere isim vericam mesela hepsini sonraya bıraktım. Bürokrasi, meclis konuşmaları her an gerginlik, bireysel büyü güçleri, savaşlar vesaireler...
hikaye devamında, E deki bir meclis üyesinin koruması üzerinden konuyu işlicaz. herkesin gittiği bölge yarım krallık olduğunu öğrenicaz. tüm krallıkların oraya gittiğini ve A ve B nin savaş için iddialar öne sürdüğünü C D nin yalan diyerek kendi iddialarını sunduğunu görücaz. ikna etmeye çalıştıkları kişilerin bu Mutlak gücü elde eden adamın grubundan bir grup kız olduğunu görücaz. adam hakkında bilgiyi korumanın sormasıyla alıcaz. önden söylicek olursam adamın mutlak gücü Her türlü büyüyü kopyalam ve sınırsız hepsine sahip olma olucak. yanında durduğu herkesin büyüsünü absorbe edebiliyor. ayrıca başkalarının büyü güçlerini ellerinden alabiliyor. vesaire...
tür: Aksiyon supernatural, comedy, shounen yada seinen arası olucak
nasıl olmuş?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.