Jump to content

Naruto Shippuuden Mart 2015 Programı

asci

Önerilen İletiler

Zaten normal savaşta bile 50 kez flashback attıkları için, koparttığımızı kopartalım modundalar. Kendi kayıpları, sonuçta mangayı bitirenler için Narutosuzda hayat devam ediyor.

aslında doğru ama animeden takip eden benim gibileri hem sömürüyorlar hem de sövdürüyorlar açıkçası:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eski fiiler olsa izlerdim Kakashi-Orochimaru-Jiraiya yı anlattıgı filler güzeldi bu fiileride Tobirama - Hashirama dönemini anlatabilirdi

Çok haklısın o olsa havada karada izlerim çok güzel olurdu. Belki onuda yaparlar çünkü chunin filler arc'ı ne kadar uzatabilirlerki :D

Gerçi eski chunin sınavlı bölümler bile baya uzamıştı. Bu da sürer en az 30 - 40 bölüm. Daha sınavın 3. aşaması var. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla aynen neyse artık umarım en kısa zamanda biter. Olmadı haziran'a kadar bitsin bari hazirandan sonrası beni kasar. 1 yıl beklemek istemiyorum sonu için hem yeni opening'inde bir anlamı olsun bu ne iş böyle fillere denk getiriyolar çok alakasız olarak opening'i

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölümlerin isminden belli oluyor,

Filler hala devam ediyor.

Gereksiz bir konu anlatılıyor,

Bu bölümler ne zaman bitiyor?

Bozdu animeyi Masashi-kunlar

Amaç sırf 500 bölüm yapılması.

Anca fanı azalınca mı anlar,

Doldurmaların bizi sıktığını?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncel 393 iken Naruto'ya geri dönmüş ve izlemediğim 100 bölümü neredeyse 1 haftada bitirmiştim (filler'ları atladım).Ama güncele geldiğim günden beri hala filler da filler veriyorlar.Güncele geldiğimden bu yana Bleach'i baştan sona bitirdim fakat Naruto'nun fillerları hala bitmedi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla bleach'i severdim ama tite resmen deyim yerindeyse sıçıp sıvıyo mangada naruto mangası bitti animesi kaldı onu da yayıncı şirket sıçıp sıvıyo one piece den ötesi yalan kardeşim bundan sonra  mangada olsun animede olsun 10 numara yola devam 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.