Jump to content

2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -

63 oy

1. 1. 1.Grup

• NatsuGremory
      7
    • Jeekepy
      2
    • Pandaria
      10
    • Hiiyyep Gordneel
      12
    • Silvers Rayleigh
      4
    • Chatlac
      2
    • emslkr
      3
    • Tsundere Akali
      6
    • Ömer Şahin
      4
    • Abs Zero
      3
    • SncOne
      5
    • WatashiWaShiro
      3
    • AnimeİsMyLife
      4
    • Otaku-Suat
      1
    • Dilara Akkuzu_18786
      4
    • celikali
      2
    • gorbaçovamv
      3
  2. 2. 2.Grup

• Canavar Vasfi
      3
    • karyunas
      3
    • Zodiach
      4
    • Chitanda
      5
    • Zeref D. Ace
      2
    • bLacqRoot
      7
    • Dj Morphosis
      15
    • elessar45
      3
    • mozsoy
      1
    • Tsunayoshi Kun
      9
    • Berkay Kahraman
      2
    • Phoenixs
      1
    • Emre Ulusoy
      3
    • baybarsbay
      2
    • Eren Arpaz
      2
    • Owari
      4
  3. 3. 3.Grup

• Helix471
      5
    • myoujouu
      2
    • BlackRed
      2
    • Trepad0r
      2
    • Poison-Kiss
      4
    • Sekki
      6
    • İlkim Tanrıverdi
      2
    • Lochos
      1
    • charmer56
      15
    • İnayetullah Selcuki
      2
    • Ziusutra
      2
    • CihatA55
      4
    • Allen_Walker
      3
    • Dinçer Özgür
      7
    • horsehead
      11

Önerilen İletiler

S.a ağa bu amv de kullanillanılabilecek müziklerin sırf anime müziği olmasımı gerekiyor gerekmiyorsa müziği ingilizce ve japonca dışında farklı bir dilde kullanabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim...

Aleyküm Selam, istediğiniz her türlü müziği kullanabilirsiniz. Anime müziği olur; popüler şarkılar olur; Fransızca, Japonca, İspanyolca, Arapça, Türkçe şarkılar olur; sözsüz müzik olur. Yani tamamen size kalmış :) İstediğinizi kullanın ama asıl beklenti yaptığınız AMV'nin müziğiyle uyumunun iyi olmasıdır bu da dipnot olsun :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 137
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. charmer56 - Çalışmanın adı : AMV-Akame Ga Kill(Still Worth Fighting For) Ödül : forumda AMV bölümünde moderatörlük verilecek. Çalışma : İzlemek İçin TIKLAYIN 2. Horsehead Çalışmanın adı : Tok

Tezle uğraşacağım diye yetiştirememekten baya korktum açıkçası. Her şey bir yana, tek video ile katılacağım.   Buyurunuz...    

Yarışmada birbirinden güzel zevkle izlediğim amvler vardı. Bu tür yarışmaları sürekli yapacağımızdan süpheniz olmasın. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim.

Posted Images

Başka yarışma oluyormu

Başka yarışmalar oluyor tabii ki, bu yarışmadan hemen önce Türkanime 5.yıl özel yarışması vardı mesela, ondan önce yarışmalar vardı ve bundan sonra da İnşallah olacaktır bir problem olmadığı sürece :)

!.lik ödülü iyiymişte, diğerleri çok saçma be hocam. İyi bir amv yapmak için en az 10 saatini vermek gerekiyor ki onu yapan adam imzasınıda yapar. ayrıca 2. olanınki 1 hafta kalıcakta 1. olanınki unutulacakmı? Ödül sistemi saçma yahu. Figür manga fln daha çok hitab ederdi <3. Neyse ynede katılacağım. Maksat kendimi denemek.

Ben bu yarışma teklifini sunarken bu kadar çapta bir katılım olacağını ummuyordum açıkçası ama ne mutlu ki daha şimdiden birçok arkadaş yapacağını belirtmiş ve videolar gelmeye de başladı :) Belki de ödülleri belirleyen ekip de AMV yapmak zor olduğundan katılımın biraz düşük olacağını düşünmüştür onun için ödüller az gelmiş olabilir. Gerçi bence ödüller gayet güzel ama ilgi fazla olursa belki ileride de AMV yarışması yapılacağında bu göz önünde bulundurulup arttırılabilir.

Not:Bunlar benim düşüncelerim yoksa ben yetkili falan değilim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarışmayı görür görmez yaptım bir Amw :D Çok hoşuma gider yapmaktan zevk alıyorum ama keske bir o kadar da vaktim olsa iyi olurdu :)

Bu da benim amw'm;   

(yeni yaptım ve yükledim :D :P ) Bu arada ecchi yasakmış bende kill la kill bölümlerini çok koymadım ve koyduklarım da ecchisiz koymaya çalıştım umarım sorun teşkil etmez.

Sağ köşeden 720p yi seçip izleyin  :4:

post-24100-0-22505900-1426077456_thumb.j

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=WKaDikGqMoY  

Sasuke Vs Killer Bee 「 Negative AMV」-Naruto :) 

https://www.youtube.com/watch?v=UAzSDZC0OQo

Bleach [ Negative AMV] Final Battle

https://www.youtube.com/watch?v=gyDbooL1WEk

Tokyo Ghoul 「 Negative AMV」Kaneki-Ken Vs Ayato 

Yarışma için 3 videom negative amv tarzını begendiyseniz diğer videolarada göz atabilirsiniz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.