Jump to content

2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -

63 oy

1. 1. 1.Grup

• NatsuGremory
      7
    • Jeekepy
      2
    • Pandaria
      10
    • Hiiyyep Gordneel
      12
    • Silvers Rayleigh
      4
    • Chatlac
      2
    • emslkr
      3
    • Tsundere Akali
      6
    • Ömer Şahin
      4
    • Abs Zero
      3
    • SncOne
      5
    • WatashiWaShiro
      3
    • AnimeİsMyLife
      4
    • Otaku-Suat
      1
    • Dilara Akkuzu_18786
      4
    • celikali
      2
    • gorbaçovamv
      3
  2. 2. 2.Grup

• Canavar Vasfi
      3
    • karyunas
      3
    • Zodiach
      4
    • Chitanda
      5
    • Zeref D. Ace
      2
    • bLacqRoot
      7
    • Dj Morphosis
      15
    • elessar45
      3
    • mozsoy
      1
    • Tsunayoshi Kun
      9
    • Berkay Kahraman
      2
    • Phoenixs
      1
    • Emre Ulusoy
      3
    • baybarsbay
      2
    • Eren Arpaz
      2
    • Owari
      4
  3. 3. 3.Grup

• Helix471
      5
    • myoujouu
      2
    • BlackRed
      2
    • Trepad0r
      2
    • Poison-Kiss
      4
    • Sekki
      6
    • İlkim Tanrıverdi
      2
    • Lochos
      1
    • charmer56
      15
    • İnayetullah Selcuki
      2
    • Ziusutra
      2
    • CihatA55
      4
    • Allen_Walker
      3
    • Dinçer Özgür
      7
    • horsehead
      11

Önerilen İletiler

Peki ya bi 10binlik sayfaya sahip olan birisi gidip orda bana oy verin diye paylaşırsa diğer herkesin emeğini alt üst etmezmi? Sonuçta emeğe göre oy vermiyecekler sırf sayfa admini istedi diye basarlar oy'u. Eğer sırf oylamaya göre seçilmicekse yani Editörlerin fikride alınacaksa iyi olur. Mesela sıralamada 7 ci olmuş bi videoyu editörlerin hepsi cok beğendi fakat hileye maruz kalıp 7ci sıraya düşmüş.

Yinede editörler tarafından sevildigi için sıralamadan 1. 2. yada 3cü olabilirmi böyle bir imkan varmı merak ettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 137
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. charmer56 - Çalışmanın adı : AMV-Akame Ga Kill(Still Worth Fighting For) Ödül : forumda AMV bölümünde moderatörlük verilecek. Çalışma : İzlemek İçin TIKLAYIN 2. Horsehead Çalışmanın adı : Tok

Tezle uğraşacağım diye yetiştirememekten baya korktum açıkçası. Her şey bir yana, tek video ile katılacağım.   Buyurunuz...    

Yarışmada birbirinden güzel zevkle izlediğim amvler vardı. Bu tür yarışmaları sürekli yapacağımızdan süpheniz olmasın. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim.

Posted Images

Peki ya bi 10binlik sayfaya sahip olan birisi gidip orda bana oy verin diye paylaşırsa diğer herkesin emeğini alt üst etmezmi? 

sende sayfanda paylaşmışsın hangi videonun senin olduğunu belirtmişsin bence seni sevdikleri için bile oy verebilirler o paylaşımı kaldırmalısın bence :)  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pandaria eğer öyle bir şey yaptıysan dediğini sen de yapmışsın demektir bu 1. 2.si ben de editörüm hatta editör olduğum sayfada amvmi paylaştım ama türkanime yarışması için bile demedim, youtube linkini de vermedim. 3. kendin bunu yapman haricinde dediğin doğru aynı şeyden ben de endişeleniyorum ama yöneticilere güveniyorum başka yapabileceğim bir şey yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sende sayfanda paylaşmışsın hangi videonun senin olduğunu belirtmişsin bence seni sevdikleri için bile oy verebilirler o paylaşımı kaldırmalısın bence :)  -_-

Hangi sayfaymış o? 1 sayfada adminliğim var oda kendi sayfam oda 487 beğenisi var. Arkadaşlarıma link atmış olabilirim oylama açılmış diye ama sayfada filan paylaştırmadım. Büyük ihtimalle buğra paylaştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hangi sayfaymış o? 1 sayfada adminliğim var oda kendi sayfam oda 487 beğenisi var. Arkadaşlarıma link atmış olabilirim oylama açılmış diye ama sayfada filan paylaştırmadım. Büyük ihtimalle buğra paylaştı.

Anime bir dünya naru galiba ismin pandaria benim demişsin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu anket daha nekadar uzatılacak Anketin pek adil olacağını zaten düşünmüyorum gereksizde buluyorum açıkçası.Herkes tanıdığı kişiden oy isteyecek kimisi sayfasında falan paylaşıyor sonucta %50 lik puan Anketten alınacak Bana kalırsa Pek fazla uzatmaya gerek yok anketi. Fake hesap açmayan yada oy istemeyen zaten 1 puan geride başlıyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söylediğin adil olma veya olmama durumu için tek bir şey söylemek istiyorum:Türkanime forumda ilk defa anket konarak yarışma yapılmıyor ve yöneticilerimiz uzun süredir yarışmalar düzenleyip anketler yapıp ve kendileri de karar vererek yarışmaları sonuçlandırıyorlar. Yani belirttiğin durum gibi durumların olabileceğini yöneticilerimiz yıllardır biliyor. Onun için değerlendirirken ellerinden geldikçe adil olacaklarlardır ve zaten şu ana kadar gördüğüm yarışma sonuçlarının hep adil olduğunu düşündüğüm için pek kafamı takmıyorum. Sana da bunu tavsiye ederim.

Oylama için de yanlış anlamadıysam 6 gün sonra bitecek ama emin değilim bir daha sorarım daha erken de bitiyor olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu anket daha nekadar uzatılacak Anketin pek adil olacağını zaten düşünmüyorum gereksizde buluyorum açıkçası.Herkes tanıdığı kişiden oy isteyecek kimisi sayfasında falan paylaşıyor sonucta %50 lik puan Anketten alınacak Bana kalırsa Pek fazla uzatmaya gerek yok anketi. Fake hesap açmayan yada oy istemeyen zaten 1 puan geride başlıyor :)

Katılıyorum. Yani adamlar arkadaşlarına rica edip yada hesap açıp kendilerine oy vere vere öne geçiyorlar. Sonuçta yöneticilere kalmış olsa bile yinede bakcaklar en cok oy almış olanlar arasından 1ci 2ci ve 3cüyü seçecekler. Yani tüm videolara bakıp ona göre karar vermeleri daha mantıklı olur. Sadece oylamada yüksek alanların videolarını izleyip karar vermeleri mantıksız olur. Mesela oylama açıldıgından haberi olmayan yarısmacılarda var mesela. 2 oy filan almışlar 2 oy aldılar diye videoları değerlendirilmicekmi yöneticiler tarafından? Yani juri var işte ne gerek vardı bu ankete. Herşeyi juriye bırak en mantıklı karar. Oylamada tamamen şike yada hile yapılabilir. Gider adam 10 tane mail açar hepsiyle kendisine oy verir. Zamanı bol olan bunu işşizlikle yapar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.