Jump to content

Hei (黒(ヘイ) - BK201

Önerilen İletiler

Jp8Dn5.png                    Hei- BK201

Cinsi :Erkek

Sınıfı :İnsan / Yüklenici

Gücü :Moleküler Manipülasyon

Doğum Yeri :Çin (China)

Akrabası :Bai (Kız Kardeşi)  

Görünüşü:

Genç bir adamdır , siyah saçı ve koyu mavi gözlere sahiptir. Hei görevde değil iken transfer öğrenci olarak kendini tanıtmaktadır.

Kurşun geçirmez yeleği , beyaz maskesi ve kendisine özel olarak tasarlanmış silahlara (bıçak şeklinde ) sahiptir .

BK-201 yıldız kod adıdır ve kendini kara ölüm meleği olarak tanıtmaktadır .  (Kuro No Shinigami)

yPJq5n.jpg                     

Kişiliği:

Kişiliğine geçcek olursak , kendisini iyi yetiştirilmiş bir çocuk olarak göstermektedir ve bazı takma isimler takar mesela Li Sheushun gibi .  Yemek yiyişi bile insanları şaşırtacak derecede hızlıdır ve yüklenici olmasının karşılığı olarak yaptığı ödeme şeklidir . Bir yüklenici olmasına rağmen Hei halen insan duygularının bir kaçına sahiptir .

zmOM5R.jpg                                                          

Özellikleri Ve Gücü :

Hei , askeri suikast biriminden kalan atletik ve güçlü dövüş teknikleriyle kendini düşmanlarına baya iyi tanıtan bir yapıya sahiptir hatta yüklenici güçleri olmasaydı bile 20 kişi dövebilecek kapasiteye sahip biridir . Tabi kide yüklenici gücü ona birçok konuda yardımcı olmadı değil , gücü daha çok elektrik gücüne benzesede makineler üzerindede etkiye sahiptir . 

GvWDRb.gif               

Okuduğunuz için tşk.ler arkadaşlar karakteri tanıtmak için elimden geleni yaptığıma eminim :D

Anime'nin Lisansları :

-Madman Entartainment

-Funimation

-Manga Entertainment

Matoi - Ryuko tarafından hazırlanmıştır ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel tanıtım kardeşim resimler ve gif ler felan iyi hazırlanmışsın :D Birde Yin 'ide tanıtsaydın keşke  :wub:  Bir daha izleyesim geldi yaa seriyi :D

Tşk.ler Bro saolasın :D Yin 'i severim hatta sen daha iyi bilirsin ama Hei bir başka benim için :D Git izle kardeşim ben iki kez bitirdim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.