Jump to content

K 2. Sezonda Mikoto Suoh

Skadi

Önerilen İletiler

K 2. Sezonda Mikoto Suoh Göründü

K anime serisinin 2. sezonu için yayımlanan yeni video serinin hayranlarında büyük heyecan yarattı. Videoda gösterilen karakter Mikoto Suoh’tan başkası değil.

Yeni sezonla  birlikte animeye yeni karakterler de katılacak. Öte yandan K 2. sezona ait yeni görseller paylaşıldı.

k-2-sezon.jpg?resize=560%2C792

k-2-sezon.jpg?resize=560%2C792

Sonbaharda yayımlanacak olan 2. sezonun daha önce yayımlanan tanıtım videosunda öne çıkarılan karakter Munakata Reishi olmuştu. Ayrıca şu an “K: Missing Kings anime filmi vardı, izleyemedik ne oldu?” diye soruyorsanız Blu-ray ve DVD sürümlerinin önümüzdeki ay satışa sunulacağını hatırlatmakta fayda var.

Kaynak; http://www.animefantastica.com/k-2-sezon-mikoto

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gora videoyu paylaştığından beri kaç defa izledim emin değilim, zaten finali kabullenememiştim bi umut doğdu tekrar :D

filminin fragmanında da görünüyordu ama filmde rüya vs olarak yer aldı, yine öyle olursa diye korkmuyor değilim :wacko: Mikoto dönsün dünya gülsün :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Buna benzer bir video daha paylaşmışlar.Anna'nın da önemi git gide artıyor sanırım.

Edit:Aynı tarz da olsa da bir video daha varmış

İlk sezonu yediğim hazin spoilerdan sonra bırakmıştım tekrar mı başlasam  :ph34r:

Spoiler alman kötü olmuş ama bence tamamla, bakarsın seversin finali çok güzeldi :)

Düzenlenme: ƨαвαн ƨı̇ƨı̇ 朝霧 tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.