Jump to content
Türk Anime TV Forum
Skadi

High School DxD’ye Yeni OVA Geliyor

Önerilen İletiler

3. Sezonuna Az Bir Süre Kala High School DxD’ye Yeni OVA Duyuruldu

 

Ecchi severlerin gözdelerinden High School DxD’nin yeni sezonuna bir aydan az bir süre kalmışken serinin takipçilerini sevindirecek bir yeni haber daha geldi. High School DxD DX.2 cildi, yayımlanmamış bir anime bölümüyle satışa sunulacak. Yomigaeranai Fushichou (Hayata Döndürülmemiş Anka) isimli bölüm 9 Aralık 2015 tarihinde yayımlanacak. Yeni sezonun ilkbaharda başlayıp muhtemelen yaz sezonunda bitecek olması ise OVA’nın konusunun üçüncü sezondan sonraki bir zaman diliminde geçeceği iddialarını destekliyor.

hsdxd-ova-ann.jpg?resize=573%2C645

Üçüncü sezon ise 4 Nisan’da başlayacak. High School DxD BorN isimli yeni sezonun görselleriyle tanıtım videosu da yayımlanmıştı.

hsdxd-ts-one.jpg?resize=476%2C641

 

KAYNAK; http://www.animefantastica.com/high-school-dxd-ova-2015

 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başlarken hata mı ettim diyodum, ecchi olsun olmasın ben sırf Rias için izliyorum gördüğüm en güzel çizilen karakter oppai biraz orantısız duruyo o kötü ama zevkler ve oppailer tartışılmaz  :)

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yepuğğğğğğğğğğğğğ geliyo geliyo DXD geliyo :) :5:  :bled1-onion-head-emoticon:  :embarrassed4-onion-head-emotico  :cheer1-onion-head-emoticon:  :cheer3-onion-head-emoticon:  :admire-onion-head-emoticon:  :admire2-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×
×
  • Yeni Oluştur...