Jump to content

Monkey D. Luffy, Live Action Dizisi Yo Nimo Kimyo Na Monogatari’de Yer Alacak


Berker51

Recommended Posts

Monkey D. Luffy, Live Action Dizisi Yo Nimo Kimyo Na Monogatari’de Yer Alacak

 

 

 

 

luffy-one-piece-abe-hiroshi-yo-nimo-kimy

 

Geçtiğimiz günlerde Fuji TV, her yıl yayımladığı kült haline gelmiş Yo Nimo Kimyo Na Monogatari live action dizisinin crossover bölümünde One Piece’in lastik çocuğu Monkey D. Luffy’nin yer alacağını duyurdu. Yo nimo Kimyo na Monogatari 25-Shunen Special Haru ~Ninki Manga-ka Kyoen-hen isimli bölüm, 1990’dan beri yayımlanan dizinin 25. yıl dönümü için yapılan kutlamaların bir parçası olacak. Bölümde CG (bilgisayar grafiği) formunda yer alacak Luffy’nin yanında, dizide ilk kez 1991 yılında rol alan ünlü aktör Abe Hiroshi de olacak.

 

luffy-one-piece-abe-hiroshi-yo-nimo-kimy

 

Hikayede çete kavgasına karışması sonucu yaralanarak hastaneye kaldırılan bir yakuza lideri (Abe Hiroshi) etrafında dönüyor. Ne tesadüftür ki; liderimiz hastanede şans eseri bulduğu bir Gomu Gomu Meyvesi’ni (tıpkı One Piece serisindeki gibi) yemesi sonucu Lastik Adam’a dönüşür. Öte yandan Lastik Adam’ın üye olduğu yakuza çetesi ise kendisini yüzüstü bırakır, daha da kötüsü aldığı darbeler sonucu hafızasını kaybeder. Ta ki kendisinin unuttuğu en önemli şeyleri ona hatırlatacak olan Luffy ile tanışana kadar…

 

luffy-one-piece-abe-hiroshi-yo-nimo-kimy

 

Ünlü aktör “24 yıl aradan sonra diziye geri döndüğüm için mutluyum. Zira 25. yıl dönümü son derece önemli bir olay. Rolü mutlulukla kabul ettim ama bu tarz bir işte deneyimim olmadığı için Luffy ile beraber oynamanın neye benzeyeceğine dair hiçbir fikrim yok. Bir anime karakteri ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.” diyerek bölüm hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Yo Nimo Kimyo Na Monogatari, 1990 yılında her ay 2 bölüm şeklinde yayımlanmış ardından 1991 yılında her hafta bir bölüm halinde yayımlanmaya başlamış olan korku, komedi, gizem türünde Japonya’nın kült haline gelmiş yapımlarından biridir.

Bölüm hakkındaki yorumların ise pek olumlu yönde olduğu söylenemez. Bakalım animede görmeye alışık olduğumuz Luffy gerçek dünyada nasıl karşımıza çıkacak? Bundan daha iyi olabilecek mi?

 

Kaynak: AnimeFantastica

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.