Jump to content

Sword Art Online Cilt 1: Aincrad Türkçe Çeviri bitti...

cevirgeceal

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Heyecanla (!) beklediğiniz çeviri artık sizinle...   Scribd adlı siteden okuyabilir, indirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.... Yapıcı yorumlarınızı bekliyorum.   https://tr.scribd.com

Yayın haklarını satın aldınız mı?

Şimdi siz söyleyince baktım, Türkiye IP'si ya da DNS'sinda açılmıyor. Ben Zenmate kullandığım için fark etmemişim bile. Farklı bir yere atmak istemedim, zira burada sayaçlar var ve indirme ile okunma

Çevirgeç'in kapandığını söylememe gerek yoktur sanırım arkadaşlar. 20 kişiyle başlayıp bi' 3 kişi kaldık. İkisi de zaten 12. sınıf olduklarında çeviri işini bıraktılar. Bi' ben kaldım kitabı bitireyim dedim şu an 11. sınıfım ama 12 muamelesi görüyorum o yüzden bunu bile zar zor bitirdim 2. cilt imkânsız.... Özür dilerim arkadaşlar. Şimdiye kadar olan destekleriniz için teşekkür ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben size teşekkür ediyorum. Kötü oldu devam etmeyeceğiniz. Neyse artık İngilizce okurum. İngilizce'm iyi fakat Türkçe görünce daha bir mutlu oluyorum. :D Bu arada ben de Eskişehir'de okuyorum. :D

Bu arada volume 2 dimi bunun devamı ?

Evet devamı vol. 2. Devam etmeyeceğimize ben de üzüldüm çünkü yeri geldi gına geldi, yeri geldi kitabın içine girdim, yeri geldi kitabı çeviremedim ve Türkçe'ye uyarladım. Ama sonundaki haz hepsine değdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.