Jump to content

Sword Art Online Cilt 1: Aincrad Türkçe Çeviri bitti...

cevirgeceal

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Heyecanla (!) beklediğiniz çeviri artık sizinle...   Scribd adlı siteden okuyabilir, indirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.... Yapıcı yorumlarınızı bekliyorum.   https://tr.scribd.com

Yayın haklarını satın aldınız mı?

Şimdi siz söyleyince baktım, Türkiye IP'si ya da DNS'sinda açılmıyor. Ben Zenmate kullandığım için fark etmemişim bile. Farklı bir yere atmak istemedim, zira burada sayaçlar var ve indirme ile okunma

Gerçekten eline sağlık, ben sanki bu konuyu ilk gördüğümde 1,99 dolar gibisinden bir yazı görmüştüm(Emin de değilim ama), SAO'yu pek sevmediğimden ve bunun tam olarak ne olduğunu bilmediğimden pek de ilgilenmemiştim.

Bu arada bu kitap formu anime formundan sonra kitap haline geçirilmiş hali falan mı oluyor yoksa nasıl oluyor yani ff gibi mi? Kısa bir bilgilendirme yapabilirsen çok makbule geçer :)

Ayrıca tüm zorluklara rağmen bitirdiğin için ayrıca tebrikler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten eline sağlık, ben sanki bu konuyu ilk gördüğümde 1,99 dolar gibisinden bir yazı görmüştüm(Emin de değilim ama), SAO'yu pek sevmediğimden ve bunun tam olarak ne olduğunu bilmediğimden pek de ilgilenmemiştim.

Bu arada bu kitap formu anime formundan sonra kitap haline geçirilmiş hali falan mı oluyor yoksa nasıl oluyor yani ff gibi mi? Kısa bir bilgilendirme yapabilirsen çok makbule geçer :)

SAO serisi ilk olarak kitap olarak çıktı(light novel) daha sonra animeye uyarlandı. Asıl kaynak kitaplar yani.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO serisi ilk olarak kitap olarak çıktı(light novel) daha sonra animeye uyarlandı. Asıl kaynak kitaplar yani.

Arkadaş iyi söylemiş üstünü ben tamamlayayım, SAO'nun ilk kitabı 2008 Dengeki Light Novel Ödülleri için yazıldı ve büyük ödülü kazanınca 2009'da basıldı. Yoğun ilgi üzerine 2012'de anime hâline getirildi. Ve evet ilk olarak $4.99'a çıkarmıştık ama sonra beleş yaptım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaş iyi söylemiş üstünü ben tamamlayayım, SAO'nun ilk kitabı 2008 Dengeki Light Novel Ödülleri için yazıldı ve büyük ödülü kazanınca 2009'da basıldı. Yoğun ilgi üzerine 2012'de anime hâline getirildi. Ve evet ilk olarak $4.99'a çıkarmıştık ama sonra beleş yaptım.

tşk. paylaşım için bir soru soracagım kitap ve anime yi izlemedim önce hangisini okumalı yada izlemeliyim kitabımı animeyi mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

İnanamıyorum. Birileri yapmak istediğim şeyi gerçekleştirince o kadar mutlu oldum ki... Light Novel çevirmek o kadar da kolay değil. Cümle yapısı bizim kurduğumuz şekilden farklı veya karmaşık bir anlatımı oluyor ama ellerine sağlık. Şimdi okuyacağım! Çalışmanda başarılar!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.