Jump to content

İzlenmesi Gereken Animeler, Okunması Gereken Mangalar

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İzlenmesi Gereken Animeler, Okunması Gereken Mangalar ve Dahası   Japonya’nın en büyük ve prestijli gazetelerinden birisi olan Yomiuri Shimbun, geçtiğimiz yaz Sugoi Japan adını verdiği bir etkinlik

Haikyuu!! ' nun mangasını okumak yerine animesini izlemek daha iyidir bende bir voleybolcuyum ve Haikyuu!! izledimmi açıkçası gaza geliyorum ve spor salonunda antreman yapmak istiyorum mangası elbette

İdolmaster ve Love Live izlenmese de olur, izlense bir şey kaybedilmez ama pek bir şey kazandırmıyor açıkçası. Onun dışında Mahou Shoujo Madoka Magica izlememek zaten büyük kayıp, kesinlikle izlenmeli

Posted Images

2005 ve sonrası seriler için 203 aday belirlenmiş ve gazete üzerinden etkinlikle oylamalar yapılmış diyor Cowboy Bebop filan diyenler düzgün okumuyor yada yılını bilmiyorlar galiba uzun zamandır Japonlardan çıkan adamakıllı sayılı listelerden olmuş anime listesi. love live ve idolmaster izlemedim ama geriye kalan hepsi çok güzel animeler daha eskilerde olsa değişirdi herhalde sıra

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Death Note bence tamamen efsanedir. Ne olursa olsun, bu listede hem animede hem mangada bulunmasi gerekirdi.

Love Live! Veya Idolm@ster ne alaka? ,_,

P.S. Diger animeler hakkinda bir fikrim yok bir sey diyemem ama, pek begenmedim acikcasi. ,_,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

izlenmesi gereken anime

berserk

gantz 

Hokuto no Ken(Fist on the North Star)

JoJo Bizarre Adventure 

Gintama

İtazura na Kiss

D.Gray-Man

Toriko

Akagi

Kaiji

Okunması Gereken Mangalar

Zankoku na Kami ga Shihai Suru

Oyaji

Grapple Baki ve diğer serileri

Berserk

Let Dai

One-Punch man

JoJo Bizarre Adventure 1'den 8'e kadar

Toriko

Homonculus

Girl Friends

Akagi

Life

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2005'ten bu yanaymış, saçmalık. 2005'ten buyana yapılan animelerin mangaların en iyileri en az 100 tane eder. Ya bu gazetede iş yok ya da oylayanlarda. Bu listeye liste demek bile mümkün değil. Bırak oylamayı, google'dan rastgele 10 anime ve manga seçsen bile daha iyi bir liste çıkar ortaya. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.