Jump to content

Küçük Kardeşimin Yamyam Abisi | 3. Bölüm

BomBoş

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Demir tadı barınan ılık sıvıyı ziyan etmeyi istemediğimden dudağımı keyifle yalıyorum. Ah, inanın bu his mükemmel. Merak etmeyin, size bunun nasıl bir his olduğunu anlatacağım. Yani; kendi türünü yeme

Ay layk it . ne zamanda bi yazarsın . Güzeel *-*

Teşekkürler. Umarım güzel olur.     Ne kadar da bir ekleyebileceğimi kestiremiyorum, maalesef. Teşekkürler.     Ölüm havasını hissetmen güzel, daha da artması iyi olurdu. :) Teşekkürler, erken eklemey

Güzele benziyor takip edecegim +1  ;)

Teşekkürler. Umarım güzel olur.

Ay layk it . ne zamanda bi yazarsın . Güzeel *-*

Ne kadar da bir ekleyebileceğimi kestiremiyorum, maalesef. Teşekkürler.

Okudugum en iyi seylerden biri. Dun de bir Christie romani bitirmis olmamla birlikte, su olum havasini iyice hissettim. Klavyene saglik, devamini bekliyorum. ^_^

Ölüm havasını hissetmen güzel, daha da artması iyi olurdu. :) Teşekkürler, erken eklemeye çalışacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

*o*

Baska bir sey demeyecegim, klavyene saglik. :'D

Teşekkürler. :)

Bazı yerlerde ilgimi kaybetsem de kelimelerin çok akıcı, biraz dikkat dağınıklığı sorunum olmasaydı büyük ihtimal hayli severdim. Forumda pek aktif olmasam da girdiğim vakitlerde hikâyenin devamını okumak isterim. Umarım yakın zamanda bölümleri eklersin. 

İlgini kaybettiğin yerlerin olması yazım konusunda benim açımdan üzücü. Umarım pürdikkat okuyabileceğin bölümlerde görüşebiliriz. Hikâyenin devamını okuyacak olmana sevindim. -Hem yazma isteğimin, hem de okuyucuların sessizliği olmazsa- geciktirmemeye çalışacağım.

Okudum :D  ilgi çekici ve güzel olmuş tebrik ederim ;)  ama neden wattpad'a eklemiyorsun :huh:  bence eklenmeli  -_-

Teşekkürler, hikâyem hakkında böyle düşünmeniz güzel. Wattpad'le yıldızım barışmadı, bundan sonra da barışacağını sanmıyorum. Eklenmesi gerektiğini düşünmeniz hoş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kelime seçimlerin ve anlatış tarzın çok hoş,açıkçası ben kurgulardaki ortamlarda tamamen karanlık bir havayı sevmiyorum ama anakarakterin alaycı cümlelerinin herbiri karanlıktan çıkıp bir anlığına aydınlığı tekrar görmeni sağlıyo o yüzden karanlık tamamen boğmadığı için sıkılmayıda engelliyo.Devamını bekliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.