Jump to content

Küçük Kardeşimin Yamyam Abisi | 3. Bölüm

BomBoş

Önerilen İletiler

Azer'i cok sevdim ben ;-; Haremime falan alabilirim o derece :'D Cok ff okuyan biri degilim bunu gordugum icin sansliyim. *-* Klavyene saglik tekrardan.

Azer'i sevmen çok iyi, en azından birinden 'normal' bir sevgi görmüş olsun. :) Teşekkürler. Görüşmek niyetiyle.

Kelime seçimlerin ve anlatış tarzın çok hoş,açıkçası ben kurgulardaki ortamlarda tamamen karanlık bir havayı sevmiyorum ama anakarakterin alaycı cümlelerinin herbiri karanlıktan çıkıp bir anlığına aydınlığı tekrar görmeni sağlıyo o yüzden karanlık tamamen boğmadığı için sıkılmayıda engelliyo.Devamını bekliyorum :D

Yazım (hikâyem) konusunda bunları düşündüğüne sevindim. Tam aksine, karanlık tarzı kanlı/psikopatça sahneleri yazmayı seviyorum. Yamyam Abi'nin alaycı düşüncelerinin böyle olumlu etki yapması sevindirici, umarım diğer bölümlerde de sıkılmazsın. Geciktirmemeye çalışacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Demir tadı barınan ılık sıvıyı ziyan etmeyi istemediğimden dudağımı keyifle yalıyorum. Ah, inanın bu his mükemmel. Merak etmeyin, size bunun nasıl bir his olduğunu anlatacağım. Yani; kendi türünü yeme

Ay layk it . ne zamanda bi yazarsın . Güzeel *-*

Teşekkürler. Umarım güzel olur.     Ne kadar da bir ekleyebileceğimi kestiremiyorum, maalesef. Teşekkürler.     Ölüm havasını hissetmen güzel, daha da artması iyi olurdu. :) Teşekkürler, erken eklemey

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.