Jump to content

MangaYatta Çeviri Grubu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 85
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

MangaYatta                                                                                                          Selam arkadaşlar;      Adımızdan da anlaşıldığı gibi (yatta-sonunda,nihayet)... Ç

12 Ekim Günceli   Air Gear ~ 207 Akumetsu ~ 25 Oyasumi Punpun ~ 66-67 Shigurui ~ 1-2-3 Tiji-kun! 20-21

19 Ekim Günceli   Dead Days ~ 3 Toriko ~ 341 Oyasumi Punpun ~ 68-69-70 Shigurui ~ 4-5-6-7-8-9

Ooooo  Sukitte ii na yo  ha? Alırım bir dal :D

Yaoi dışında pek manga okuyan birisi değilim ama 1 yılda ciddi anlamda iyi mangalara el atmışsınız bu takdire şayan. Bato.to da hesabınızın olması iyi olmuş umarım her güncelde güncelliyorsunuzdur diyecektim ki güncellemiyormuşsunuz ihmal etmeyin derim. Başarılarınızın devamını dilerim. Nice yıllara.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Nones yazdı:

Ooooo  Sukitte ii na yo  ha? Alırım bir dal :D

Yaoi dışında pek manga okuyan birisi değilim ama 1 yılda ciddi anlamda iyi mangalara el atmışsınız bu takdire şayan. Bato.to da hesabınızın olması iyi olmuş umarım her güncelde güncelliyorsunuzdur diyecektim ki güncellemiyormuşsunuz ihmal etmeyin derim. Başarılarınızın devamını dilerim. Nice yıllara.

Manga-TR daha kullanışlı geldi online okuma sistemi için.O yüzden bıraktık belirli bir zamandan sonra bato.to'yu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şahsen bato.to kullanıyorum manga okumak için çünkü güncel olarak çevrilmeyen mangaları da ingilizce olarak görmüş oluyorum.  Türkiyede manga okuyanların sayıları elbette çok değil ama naçizane fikrim bu gibi online okuma siteleri ihmal etmemeniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.