Jump to content

Merhaba!/Konnichi wa!

Lizardon

Önerilen İletiler

Herkese merhaba. İyi forumlar. 2014 Yaz ayından bu yana Pokemon XY çevirileri için sürekli girip baktığım fakat çok yoğun olduğum için bir türlü üye olamadığım foruma bir anda karar verip katıldım. Adım Hakan, Kuzey Kıbrıs'ta yaşıyorum, yaş olmuş 22 ^_^

Çocukluğumda çok anime izledim (Digimon, Pokemon, Beyblade, Sailor Moon, Tsubasa vb.) ve az önce de belirttiğim gibi Pokemon'u güncel haliyle izleyip takip ediyorum. Arada bir TV'de (kanalın adını unuttum) Death Note'un ve Sailor Moon'un bölümlerini izliyorum. Naruto, Avatar vs. duydum ancak pek izleme fırsatım olmadı. Özellikle Avatar hakkında detaylı bilgi verebilecek biri varsa sevinirim. Bir ara TV'de Türkçe Dublaj vardı ama çok az izlemiştim. Sezonları, bölümleri ve konusunu falan öğrenip izlemek isterim. Fazla vaktim olmuyor malum üniversite ama izlemek nasip olur umarım.  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba. İyi forumlar. 2014 Yaz ayından bu yana Pokemon XY çevirileri için sürekli girip baktığım fakat çok yoğun olduğum için bir türlü üye olamadığım foruma bir anda karar verip katıldım. Ad

Hoşgeldin . Keyifli forumlar derslerde sınavlarda basarilar

Hoş geldin :)  Avatar'ı bilmiyorum ama Naruto'yu bende tavsiye ederim ^_^

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.