Jump to content

Yandere Simulator - Modifiye Yandere-chan! - 11. Bölüm

Burakesan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar   Bundan sonra anime ve manga ile daha çok içli dışlı olup güzel çalışmalar çıkartmaya çalışacağımı söylemiştim ve sözümü tutmaya çalışaraktan sizlere Yandere Simulator'ün ilk böl

Bu arada PewDiePie izlerken fark ettim de, bu oyun Türk yapımı değil mi? PewDiePie oynamış bu oyunu heyt be :D

6. bölümde anlatıyorum :)   Yarın çıkacak bölüm.

Kasane Teto ve Hatsune Miku saçlarını sevdim. :D

Kahkahası da cuk oturmuş. Şu "shingekiye bağlama" olayı her olduğunda irkiliyorum <_<

Panty'i değiştirdin de ne oldu değişmedi :c

Seduce meduce töbe ._.

Tost makinesiyle göz bantları :'DDDD

Şu 1-2-3-4 de silah değiştirme olmasın :mellow:

Pıçaklamak falan tam bana göre, indirsem mi? :'D Ne kadar yer kaplar acaba? o.o

İrkeğimiz de tam moron derse de girmemiş sanırım :ı kimse derse girmiyor?!?!?!

Tükenmez kız :lol:

Şu kırmızı kıyafet de çok hoş B)

Azıcık saçmalamış olabilirim çünkü cidden sevdim oyunu :'D Sevdiğim bir şey olunca çok güzel saçmalarım <_<

Devamını da bekliyorum *-*

Edit: Düşündüğüm gibi siteyi azıcık kurcaladım 1-2-3-4 şeysi silah değiştirmeymiş. :'D Gerçekten yandere miyim acaba .-.

Ve şu eğilme olayı, eğilip kızların etek altını çekiyorsun ve Info-chan'a gönderiyorsun. o.o Bu fotoğrafları biriktirip ekstra bir şeyle alıyorsun. :'D

Bilmişlik taslamak gibi mi oldu .-.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kasane Teto ve Hatsune Miku saçlarını sevdim. :D

Kahkahası da cuk oturmuş. Şu "shingekiye bağlama" olayı her olduğunda irkiliyorum <_<

Panty'i değiştirdin de ne oldu değişmedi :c

Seduce meduce töbe ._.

Tost makinesiyle göz bantları :'DDDD

Şu 1-2-3-4 de silah değiştirme olmasın :mellow:

Pıçaklamak falan tam bana göre, indirsem mi? :'D Ne kadar yer kaplar acaba? o.o

İrkeğimiz de tam moron derse de girmemiş sanırım :ı kimse derse girmiyor?!?!?!

Tükenmez kız :lol:

Şu kırmızı kıyafet de çok hoş B)

Azıcık saçmalamış olabilirim çünkü cidden sevdim oyunu :'D Sevdiğim bir şey olunca çok güzel saçmalarım <_<

Devamını da bekliyorum *-*

Edit: Düşündüğüm gibi siteyi azıcık kurcaladım 1-2-3-4 şeysi silah değiştirmeymiş. :'D Gerçekten yandere miyim acaba .-.

Ve şu eğilme olayı, eğilip kızların etek altını çekiyorsun ve Info-chan'a gönderiyorsun. o.o Bu fotoğrafları biriktirip ekstra bir şeyle alıyorsun. :'D

Bilmişlik taslamak gibi mi oldu .-.

Öncelikle güzel yorumun için teşekkürler :)

Estağfurullah, ben de oyunu keşfediyorum; bilmediğim, fark edemediğim bir sürü şey var kesin :)

Yeni sürümü çıktıkça bölüm yayınlayacağım inşallah.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu arada PewDiePie izlerken fark ettim de, bu oyun Türk yapımı değil mi? PewDiePie oynamış bu oyunu heyt be :D

Türk yapımı mı :O

Bundan hiç haberim yoktu doğrusu; kaynak gösterebileceğin bir yer var mı? Yanderedev'in sitesindeki hakkında kısmını inceledim ancak kendi hakkında bilgi vermemiş :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türk yapımı mı :O

Bundan hiç haberim yoktu doğrusu; kaynak gösterebileceğin bir yer var mı? Yanderedev'in sitesindeki hakkında kısmını inceledim ancak kendi hakkında bilgi vermemiş :(

Yok yok ben siz öyle demiştiniz sandım, büyük ihtimal sınıf olsun şu olsun bu olsun diye öneri yaptım hala yapmamış kerata falan dediğiniz için öyleymiş gibime geldi de. Demek değilmiş :D Pardon ya yanlış söylenti yaymışım gibi oldu :D Bu arada süper bölümler devamını sabırsızlıkla bekliyorum :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok yok ben siz öyle demiştiniz sandım, büyük ihtimal sınıf olsun şu olsun bu olsun diye öneri yaptım hala yapmamış kerata falan dediğiniz için öyleymiş gibime geldi de. Demek değilmiş :D Pardon ya yanlış söylenti yaymışım gibi oldu :D Bu arada süper bölümler devamını sabırsızlıkla bekliyorum :D

Teşekkür ederim,

yeni bölüm yakında :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.