Jump to content

Sword Art Online # İnceleme

Önerilen İletiler

Oyunlarla pek ilgili biri olmadığım için animeye de bir MMORPG gözüyle bakmamıştım. Öylesine başladım yer yer atladığım sahneler oldu zevkliydi yine. Yalnız o 2. kötü ne itici bir tiptir ya son bölümleri hiç atlamadan izleyeyim dedim ama onun olduğu sahneleri atlamak zorunda kaldım cidden dayanılır gibi değil.

Ciddi bir beklentiyle izlemediğim için zevkliydi yine ama bu haliyle benim gözümde 10 üzerinden 6'dan fazlası etmez eğer Btoom'daki gibi (manga) heyecanlı bir konu işlenişi olsaydı 8,5'e kadar yolu vardı neyse..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bi zamanlar tanıtım yazıları yazıyordum burada, sonrasında şu an kapalı olan bir sitede de yazmaya başlamıştım. Ama ne olduysa bıraktım yazmayı, az önce MyAnimeList'de bişeyler okurken bi kıvılcım gel

Açıkçası konuya bakmadan önce şöyle bir iç çektim, 'Aha hazır ol bir sao manyağı daha.' dedim kendi kendime. Yanılmışım, iyi ki de yanılmışım.   Derinlemesine incelenebilecek konusu, karakterleri, rep

Güzel olmuş, biri benden önce davranmazsa ben de bir Akame Ga Kill'e yazmak istiyordum örnek olacak artık  :good-job-onion-head-emoticon:  Edit:Ben de açıkçası SAO manyağı bir tanıtım bekliyordum raha

Oyunlarla pek ilgili biri olmadığım için animeye de bir MMORPG gözüyle bakmamıştım. Öylesine başladım yer yer atladığım sahneler oldu zevkliydi yine. Yalnız o 2. kötü ne itici bir tiptir ya son bölümleri hiç atlamadan izleyeyim dedim ama onun olduğu sahneleri atlamak zorunda kaldım cidden dayanılır gibi değil.

Ciddi bir beklentiyle izlemediğim için zevkliydi yine ama bu haliyle benim gözümde 10 üzerinden 6'dan fazlası etmez eğer Btoom'daki gibi (manga) heyecanlı bir konu işlenişi olsaydı 8,5'e kadar yolu vardı neyse..

Sen yine iyi dayanmışsın ben direk kapattım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sıkı bir mmorpg oyunları bağımlısı olarak diyebileceğim tek şey bu seri hakkında saçmalık kelimesi olur büyük ihtimal  :)  gereksiz yere bir romantizm olayı var seride. başladığım hiçbir seriyi yada filmi yarım bırakmamak gibi bir huyum olduğu için mecburen katlanmak zorunda kaldım. ergenliğe merhaba demiş iki sivilceli bebenin sanal bir gerçeklik ile evlilik hayatı yaşamaları zaten ayrı bir komediydi. realiteyi geçtim absürd yapımlardan bile uzak olan bir seri sword art online. iyi bir seri yada yapım (buna animasyon sinema ve tiyatro oyunlarıda giriyor) esas bittikten sonra zihinde canlanır ve insanı düşünmeye iter arkadaş bu seride hiçbirisimi olmaz anlamadım ki. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla ben sao manyağıyım. Ancak 2. sezonda net bir şekilde içine ettiler animenin. 1.sezonunda ilk 13 ü harika, gerisi yine berbata yakın. Ama güzeldi be ben benimsemedim bu yermeyi :D Ama güzel yazmışsın, uğraşmıssın eline sağlık.

animeden beklenti meselesi biraz da. yazıda da belirttiğim bazı mantık hatalarını, konu-hikaye uyuşmazlığını vs. bir çok şeyi göz ardı ettikten sonra aksiyon-romantizm-shounen olarak beğenilebilecek bir seri sanırım.

ben göz ardı edemedim işte izlerken, ki zaten göz ardı etsem bile shounen-romantizm falan da pek sevmem çünkü genelde yüzeysel işleniyor konuları. ama tabii ki sevenleri var, hatta SAO gibi Highschool DxD gibi bu türden serilerin popülerliğine bakarsak en popüler tür bu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.