Jump to content

[FF Yarışma Birincisi] Ay Kanamaya Başladığında; Dördüncü Yaprak Düştüğünde (Akame Ga Kill)

Kaxell

Önerilen İletiler

Sıkıldığım anda yazdığım için hangi gün koymam gerektiğini pek takmıyorum. Hatta 3ün yarısı hazır bile, ama bu biraz uzun olucağından gecikebilir. 

edit.
toplamda ise hikayenin ömrü 5-6 bölüm gibi gözüküyor. Eğer becerebilirsem tam istediğim yerde bitiricem.

tahminimden hızlı yazdım :P. o değilde aklımdaki hikaye tamamen değişti,  romantizme kaydım bakalım işin içinden nasıl çıkıcam... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hikayenin Başladığı Yer (Spoiler içinde o ana kadar ölen karakterlerin ismi yazmaktadır.)         Bu Hayran Kurgusu hikayede okumak için iki yoldan birini seçmelisiniz. Olaylar başladıktan

Ay Kanamaya Başladığında (AKB) Rotası Tamamlanmıştır. Yarışmaya girecek olan hikaye budur.    Dördüncü Yaprak Düştüğünde (DYD) Rotasını yarışmaya sokamıyorum. Yaş sınırı +16 dan +18e çekildi. Nedeni i

Ben daha başlamadım ama başlamayı planlıyorum tavsiye eder misin ?? 

Akame'yle olanlarda gözümden yaş geldi desem yalan olmaz :'( Bilmiyorum ya, Chelsea ölene kadar favori karakterimdi ama onu yeterince tanıtmadılar onun için sevgim havada kalmıştı ona ama Akame ayrı, onun neredeyse her halini biliyoruz yani onun için Akame forever :D Süper gidiyor bakalım beklemeye devam 

Sağ eli Tatsumi ve Wave ile savaşırken oldu değil mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle teşekkürler bu kadar hızlı yazdığın için :D Ah bi de şu vize geçmiş olsa tam olurdu da her neyse daha 1 hafta var bol bol stres yapabilirim :/

Her şeye rağmen Esdeath'in aşırı cool olduğunu kabul etmeliyim ki bu da seriyi ilk bitirdiğimde olan nefretimi aldı ve zamanla ona saygıyla karışık bir sevgi duymama sebep oldu açıkçası. Ölmese de olur :P

Güçsüz bir Akame'yi hayal edemiyorum gerçekten O.o Oraya kadar normal bir insan gibi yürüyerek gitmiş olmasını bile hayal edemiyorum. Hatta kendini öldürmemiş olmasını veya buralardan elini eteğini çekmiş olmaması da ilginç geliyor açıkçası. Hiçbir şeyi doğru dürüst umursamayan sadece savaşmaya odaklanmaya çalışan biri... Yoksa o haliyle devam etmeye mi çalışıyor savaşmaya :o Yoksa, yoksa Talsen'e aşık mı oldu?

Tatsumi, Wave ne oldu acaba? Veya Güçsüz bir direniş ordusu varken neden Kurome ve Run Esdeath ile birlikte savaşmaya gitmedi ki? Sonuçta onlar Jaegars değil mi? Ve Talsen'in aşırı güçlü olduğu artık defalarca kez ispatlanmış. Ne olursa olsun Kurome ve Run da Esdeath ile gitmeliydi bence. Zaten başkentte Budou, Night raid+Bütün direniş ordusu gelse de tek alırdı. Kimse kalmadı Night Raid'de. He diyeceksen Esdeath kendine güveniyordu, Jaegars'ı kurmazdı bence :D

Sorgulamayı çok seviyorum ya :D Umarım rahatsız edici bir yorum olmamıştır. Bir AGK fanı olarak bunları sormalıydım :P

Edt:Başkentte bir de koz var mümkün değil yani almaları açıkçası bence(Kurome ve Run'ın da gitmeleri tezi için)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.