Jump to content

[FF Yarışma Birincisi] Ay Kanamaya Başladığında; Dördüncü Yaprak Düştüğünde (Akame Ga Kill)

Kaxell

Önerilen İletiler

Öncelikle teşekkürler bu kadar hızlı yazdığın için :D Ah bi de şu vize geçmiş olsa tam olurdu da her neyse daha 1 hafta var bol bol stres yapabilirim :/

Her şeye rağmen Esdeath'in aşırı cool olduğunu kabul etmeliyim ki bu da seriyi ilk bitirdiğimde olan nefretimi aldı ve zamanla ona saygıyla karışık bir sevgi duymama sebep oldu açıkçası. Ölmese de olur :P

Güçsüz bir Akame'yi hayal edemiyorum gerçekten O.o Oraya kadar normal bir insan gibi yürüyerek gitmiş olmasını bile hayal edemiyorum. Hatta kendini öldürmemiş olmasını veya buralardan elini eteğini çekmiş olmaması da ilginç geliyor açıkçası. Hiçbir şeyi doğru dürüst umursamayan sadece savaşmaya odaklanmaya çalışan biri... Yoksa o haliyle devam etmeye mi çalışıyor savaşmaya :o Yoksa, yoksa Talsen'e aşık mı oldu?

Tatsumi, Wave ne oldu acaba? Veya Güçsüz bir direniş ordusu varken neden Kurome ve Run Esdeath ile birlikte savaşmaya gitmedi ki? Sonuçta onlar Jaegars değil mi? Ve Talsen'in aşırı güçlü olduğu artık defalarca kez ispatlanmış. Ne olursa olsun Kurome ve Run da Esdeath ile gitmeliydi bence. Zaten başkentte Budou, Night raid+Bütün direniş ordusu gelse de tek alırdı. Kimse kalmadı Night Raid'de. He diyeceksen Esdeath kendine güveniyordu, Jaegars'ı kurmazdı bence :D

Sorgulamayı çok seviyorum ya :D Umarım rahatsız edici bir yorum olmamıştır. Bir AGK fanı olarak bunları sormalıydım :P

Edt:Başkentte bir de koz var mümkün değil yani almaları açıkçası bence(Kurome ve Run'ın da gitmeleri tezi için)

her şeyin bir nedeni var :P olayları Talsen'in gözünden verdiğimden araya sokamadım. son bölümde akameyle konuşurken öğrenicez. B)

Akame güçsüz değil :) teigusu kırıldı ama spoiler spoiler... 

Kurome'yle runa ne olduğunu  yazdım 6. bölümde ama budo'yu unutmuştum. Amannn kim onla uğraşıcak şimdi. savaşı kaybettiklerini anladığında ortadan kaybolsun işte :P

Esdeath tek başına gitmek zorunda kaldı.(bkz: spoiler 6. bölüm :D) ama zaten talseni yeneceğinden emindi, zaten yendi de, sadece politeis'i hesaba katmadı :P

çarşambaya kadar yazarım çok büyük ihtimalle. ne olacağı zaten belli, üstüne ekleme yapmam lazım o kadar. ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hikayenin Başladığı Yer (Spoiler içinde o ana kadar ölen karakterlerin ismi yazmaktadır.)         Bu Hayran Kurgusu hikayede okumak için iki yoldan birini seçmelisiniz. Olaylar başladıktan

Ay Kanamaya Başladığında (AKB) Rotası Tamamlanmıştır. Yarışmaya girecek olan hikaye budur.    Dördüncü Yaprak Düştüğünde (DYD) Rotasını yarışmaya sokamıyorum. Yaş sınırı +16 dan +18e çekildi. Nedeni i

Ben daha başlamadım ama başlamayı planlıyorum tavsiye eder misin ?? 

Büyük bir fantezi yaparak, bölümü baştan sona değiştirdim. ahahahah çok eğleniyorum. 

bu arada son bölümü akame'nin bakış açısından yazıyorum. normalde talsen devam edicekti, ama night raidle ilgili çok açıklama yapıyorum, umarım hoş durur. 

bölümü ya 1 saate ya da yarın akşama atarım, eğer bugün bitmezse. 

oha yeminle aklıma ne istediysem onu yazdım. Çok tatlı bölüm oldu!!!! 

Ve böylece final bir sonraki bölüme kaldı. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu yazmazsam icimde kurtcuklar dolasirdi;

Konsantre degil konsantrasyon ;( Yazmaliydim cunku konsantre diyen Ingilizce hocamla dalga gecmistim. Hadi gorusuruz. ;-;

Tesekkur ederim sana. ^-^

Lubbock'nun daha cok yer almasini isterdim. (En sevdigim karakter :') )

Onun disinda hicbir olumsuz elestirim yok. B)

Finali 44 gozle bekliyorum. ;u;

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu yazmazsam icimde kurtcuklar dolasirdi;

Konsantre degil konsantrasyon ;( Yazmaliydim cunku konsantre diyen Ingilizce hocamla dalga gecmistim. Hadi gorusuruz. ;-;

Tesekkur ederim sana. ^-^

Lubbock'nun daha cok yer almasini isterdim. (En sevdigim karakter :') )

Onun disinda hicbir olumsuz elestirim yok. B)

Finali 44 gozle bekliyorum. ;u;

ahah niye konsantre dediysem, konsanstre meyve suyu sanki :P  olur böyle ya zaten hikaye bitmeden kalite kontrol yapmıyorum. :) 

lubbock'u yazasım gelmedi, son bölümde o da varda pek bir aksiyonu yok, 

bakalım bi, her şeyi hazır da daha yazmadım. nasıl bir manyaklık bulabilirim diye bekliyorum, hayal gücüm tatile çıktı, gelsin yazıyım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahahahhha doğru ya tam bu konuya yanıt yazarken elektrikler gitmişti :D 

Kurome... son kısım mükemmeldi tabii ki benim için xD Kurome, küçük bir çocuk gibi... Hayal etmek bile fazla geliyor bana. Her neyse onun dışındaa, yok olmuyor onun dışında hiçbir şeyden bahsedemiyorum, düşünemiyorum bile <3 En iyisi final çıktıktan sonra genel konuşmak. Yine aklıma geldi, daha doğrusu hiç çıkmıyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bitmiş. Her ne kadar Akame'nin bu kadar kolay aşık olması ilginç geldiyse de iyiydi. Bir de Chelsea mevzusu başladı öyle kaldı hiç geri dönülmedi orada sanki TalsenxChelsea var gibiydi.

Ve Kurome'yi yok ederek kardeşimi kazandım yerine Yatsufasa'yı yok ederek kardeşimi kazandım olması gerekmiyor muydu o kısmın? Çünkü anladığım kadarıyla teigu yok oluyorken Kurome (<3) kalıyor. Son olarak zaten demiştin ama Budou biraz yarım kalmış çünkü Budou kaçacak bir kişilik değil adam onuru için yaşıyor resmen :D Kurome'nin Akame'yle savaşırken kafasının karışması, daha doğrusu Akame'nin bunu yapması da ilginçti çünkü Akame her zaman neyse oydu yani kafa karıştırmak için o tarz şeylere başvuracağını pek düşünmezdim.

Sanırım aklıma gelen her şeyi yazdım. Bu kadar hızlı geldiği için bölümler teşekkürler. Artık haftayaki vizeme çalışmaya başlamalıyım sanırım :P (desem de inanmayın adam gibi çalışmadan giriyorum sınavlara :/ )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bitmiş. Her ne kadar Akame'nin bu kadar kolay aşık olması ilginç geldiyse de iyiydi. Bir de Chelsea mevzusu başladı öyle kaldı hiç geri dönülmedi orada sanki TalsenxChelsea var gibiydi.

Ve Kurome'yi yok ederek kardeşimi kazandım yerine Yatsufasa'yı yok ederek kardeşimi kazandım olması gerekmiyor muydu o kısmın? Çünkü anladığım kadarıyla teigu yok oluyorken Kurome (<3) kalıyor. Son olarak zaten demiştin ama Budou biraz yarım kalmış çünkü Budou kaçacak bir kişilik değil adam onuru için yaşıyor resmen  :D Kurome'nin Akame'yle savaşırken kafasının karışması, daha doğrusu Akame'nin bunu yapması da ilginçti çünkü Akame her zaman neyse oydu yani kafa karıştırmak için o tarz şeylere başvuracağını pek düşünmezdim.

Sanırım aklıma gelen her şeyi yazdım. Bu kadar hızlı geldiği için bölümler teşekkürler. Artık haftayaki vizeme çalışmaya başlamalıyım sanırım  :P (desem de inanmayın adam gibi çalışmadan giriyorum sınavlara :/ )

Bütün süreç bir ayda gerçekleşiyor, ve Akame'nin yaşadığı büyük değişimi düşünürsek etkilenmesi normaldir diyebiliriz :P  Chelsea'yle çok yakınlaşmadı aslında, ama geçmişte birbirlerini tanıdıklarından belki eski hallerine dönebilirlerdi, tabi Talsen gitmemiş olsaydı. 

"Yok etmek" terimini teigular için değil insanlar için kullanıyorum ya :D, hatta hikayenin en başında Akame'yi yok edicem demişti. ve şu anki akameyiyok edip geçmiştekini geri kazandı. Aynısını akame kuromeye yaptı :P

Her şey bitti  ama anlatmadığım iki kısım kaldı. Belki aksiyon dolu kısa bir bölüm yazabilirim bu haftasonu. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.