Jump to content

Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

Evallark

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime ve mangalarda, mutlaka romantik ya da ilginç sayılabilecek birçok karşı cins taktiği görebiliyoruz. Peki gerçek hayatta bu taktikler denenseydi ne olurdu? Örneğin shoujo mangaların vazgeçilmezi

bi bayan olarak böyle bi davranış bana yapılsa rahatlıkla ağzını yüzünü dağıtırım şüphesiz.. Buna karşın bu tarz  bi davranaşı daha önce bi kaç erkeğe ben sergiledim.. Tek fark bi elim duvardayken diğ

Dışardan hoş görünüyor da benim pek hoşuma gitmez herhalde. :D Anime karakteri olsam belki. *-*

• 1 ay sonra...

Ben beni sinirlendirir diye düşünüyorum hani 'ne oluyor hakimiyet, üstünlük taslama bana' gibisinden :P ama sevdiğim kişinin beni sinir etmesini severim hatta onunla kavga etmek ufak ufak atışmak hoşuma bile gider  :ph34r: kimi zaman sevgi sözcüklerim kaba ve sert olur eheh azcık oduncuk oluyorum <_< bazen-,- bende o yüzden içimde sever ama dışarıdan sevmiyormuş gibi davranırdım sanırım djfjkdfg ama sevmediğim ciddi gıcık olduğum bi kişi yapsa tahammül pek edemezdim herhalde :mellow: sapııkk >-< xD xD xD şakasına sapık yazdım ille fesat olmaya gerek yok-,- bence hoş bu Kabe-don tekniği hani.s ve utanç verici ben utanırdım  -_- o savunmadaki en son resme çok güldüm ya :'D zıplamış ve kafa atmış :o kısaca  güzel benim hoşuma giderdi ama karşıdaki bilmezdi :dd tabi hoşlaştığım ?-? biri ise x.x ne bakıyosun bön bön aptal bile derdim bu aslında sevgiden :'( -bunlar hep utançtan- ben çekiliyorum ya of yazdıkça yazasım geliyor bu ne be !1  :angry:

Edititit: yazımda hiç gülmemişim nerde ise :o :D D:D :D:D:D:DD:D:D -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence kızların sevip sevmemesi kabe-donu yapan kişiyede bağlı :D kişi derkende birinci olarak sevdiğim çocuk sevmediğim çocuk muhabbeti var. Sevmediğim birine bu kadar yakın olmak istemem ama şöyle bir şeyde var ki  sevdiğim erkeğin karizmasınında bu hareketi kaldırması gerekiyo . Yani düşününce sevidiğim çocuk ellerini yanlara dayadığı zaman göbeği karnıma değecekse ve o karizmatik bakışı atamayacaksa hiç yapmasına gerek yok bence  :hehe-onion-head-emoticon:   ayrıca her zaman istisnalar vardır bence  :cool-onion-head-emoticon: he bide benim kurtulma yöntemim kafa atmak yada ısırmak olurdu yüzde doksan  :bike-onion-head-emoticon:  belki bu konuda görüntüsel düşünüyor olabilirm ama olay bu yani :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.