Jump to content

Merakla Beklenen Shingeki no Kyojin Live Action Filminden İlk Görüntüler

asci

Önerilen İletiler

Merakla Beklenen Shingeki no Kyojin Live Action Filminden İlk Görüntüler

shingeki-no-kyojin-live-action-film-post

Film için yayımlanan resmi posterler

Sevilen birçok anime ve manga yapımının live action filmlerine/dizilerine uyarlandığı şu sıralar son yılların en popüler serilerinden olan Shingeki no Kyojin’in de live action filmine uyarlanması anime ve manga camiasında olumlu olumsuz birçok eleştiri alsa da merakla beklenen filmlerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçtiğimiz sonbaharda filmin kadrosunda hangi oyuncuların yer alacağını paylaşmıştık. Dün ise Japon kanalı NTV’nin ZIP! isimli gündüz kuşağı programında filme dair görüntülere yer verildi. Eh lafı fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=x4vO2GRnlFc

Çekimleri Hashima Adası, Nagazaki, Kumamoto, Ibaraki bölgeleri ve Toho Stüdyosu’nda gerçekleşen filmlerden ilkinin 1 Ağustos, ikincisinin ise 19 Eylül’de vizyona girmesi planlanıyor.

Alıntı:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi benim fikrim şöyle

her hiakye film yapılmaz. Oturur insan bakar bir Shingeki no Kyojin'e arkadaş bunca devler var, duvarlar var, atlamalar zıplamalar tonla efekt var. Sen Japonya sın. Ben Japon sinemasını, oyuncularını falan az çok tanırım daha önce böyle fantastik bir filmleri yok, böyle çok efekt kullanılan bir filmleri yok. Niye böyle bir işe kalkıştınız anlamadım. Kılıçla dövüş efektleri olarak en iyi yapımları sonlarda çıkan Rurouni Kenshin filmidir onuda Warner Bros yapımcılığıyla yaptılar zaten.

Haydi diyelim kafaya koydun yapacaksın peki kabul ama bütün oyuncu kadrosunu Japonlardan seçersen baştan kaybettin demektir. Çünkü Eren Jaegar bir kilometre uzaktan baktığında bile asya uyruklu olmadığı belli, kumral mavi gözlü bir karakter. Zaten duvarın ardındaki şehirlerde karışık bir halk yaşıyor yani her türlü renkte faklılıkta insan var(yani orjinal hikayesinde öyle) hatta Mikasa nın bir asyalı olduğuda vurgulanıyor animede, sen kalmışsın tüm oyuncuları Japonlardan seçiyorsun falan yani olmaz bu iş. Ha dersin ki "ben işi efektle kurtaracağım", ben bu sene Hobbit in bile efektlerinde hayal kırıklığına uğramışım daha iyisini yapabilme ihtimalleri nedir?  Fragmanda da öyle ahım şahım bir şey yok. Hiç beklenti içinde deiğilim açıkcası

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi benim fikrim şöyle

her hiakye film yapılmaz. Oturur insan bakar bir Shingeki no Kyojin'e arkadaş bunca devler var, duvarlar var, atlamalar zıplamalar tonla efekt var. Sen Japonya sın. Ben Japon sinemasını, oyuncularını falan az çok tanırım daha önce böyle fantastik bir filmleri yok, böyle çok efekt kullanılan bir filmleri yok. Niye böyle bir işe kalkıştınız anlamadım. Kılıçla dövüş efektleri olarak en iyi yapımları sonlarda çıkan Rurouni Kenshin filmidir onuda Warner Bros yapımcılığıyla yaptılar zaten.

Haydi diyelim kafaya koydun yapacaksın peki kabul ama bütün oyuncu kadrosunu Japonlardan seçersen baştan kaybettin demektir. Çünkü Eren Jaegar bir kilometre uzaktan baktığında bile asya uyruklu olmadığı belli, kumral mavi gözlü bir karakter. Zaten duvarın ardındaki şehirlerde karışık bir halk yaşıyor yani her türlü renkte faklılıkta insan var(yani orjinal hikayesinde öyle) hatta Mikasa nın bir asyalı olduğuda vurgulanıyor animede, sen kalmışsın tüm oyuncuları Japonlardan seçiyorsun falan yani olmaz bu iş. Ha dersin ki "ben işi efektle kurtaracağım", ben bu sene Hobbit in bile efektlerinde hayal kırıklığına uğramışım daha iyisini yapabilme ihtimalleri nedir?  Fragmanda da öyle ahım şahım bir şey yok. Hiç beklenti içinde deiğilim açıkcası

Hikaye tuttu tabi adamların umrunda değil o kısımlar,sonuçta nasıl olacak shingeki diye gidip izleyecek tonla adam var:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi benim fikrim şöyle

Aynen katılıyorum. Eren karakterinde türklük varmış hatta isminden dolayı diyorlar birde. Karışık tipler var zaten. Aslında yabancılar bile çekse olur warner bros iyi yapardı. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gantz , dragon ball animeleri ile filmlerini izleyenler  bilir.animelerin sinema filmine uyarlanmasının ne kadar kötü bir hata olduğunu. anca yüksek bütçeli ve bol görsel efekler olursa bir şeye benzer.bide dhspark arkadaşın dediği gibi oyuncular sadece japon olmamalı.tek oyuncuyla kalmayıp en küçük ayrıntısına kadar dikkat edilmeli.sonuçta basit bir anime yi sinema filmine dönüştürmüyorsun.video da gördüğüm kadarıyla üzülerek söylüyorum vasat bir film olacak.yahuu bunla uğraşacanıza şu animenin 2.sezonunu çıkarsalar daha fazla dikkat çekerlerdi.veya anime filmini yapsınlar.

( shingeki no kyoji animesinin ilk 25 bölümü hakkında aklınıza takılan her soruya bir cevap bulabileceğiniz kendi teorilerimden oluşan çalışmalarım vardır.ilgilenler buyursun. http://forum.turkani...inde-cevapları/  . buda mitolojik bir kurgu hikayesi. http://forum.turkani...geki-no-kyojin/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.