Jump to content

Haikyuu!! Derleme Filmleri ve İkinci Sezon Tarihi Belli Oldu

Evallark

Önerilen İletiler

154bccf8edd5227bdcaf9f54765f0bf414267752

Shueisha'nın Weekly Shounen Jump dergisinin son sayısında Haikyuu!! animesinin iki adet derleme filmi çıkartılacağını duyurdu. Ayrıca önceden duyurulmuş olan devam sezonu olan ikinci sezonunda 2015 Sonbahar sezonunda çıkacağı da yayınlandı. İlk film, Gekijouban Haikyuu!! Owari no Hajimari (Bitiş ve Başlangıç) 3 Temmuz'da, ikinci film Gekijouban Haikyuu!! Shousha to Haisha (Galipler ve Mağluplar) 18 Eylül'de çıkacak. Dergi filmler için bir poster yayınladı bile. Serinin sahne oyununun da Kasım ayında çıkacağı duyurulmuş oldu. 

19136636aca6d2712c9b2acda2855d3314267750  

640b5f34abd23ae4d63ea7175c00c66014267751

Kaynak: ANN - Crunchyroll

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonbahara daha çok var ya ilkbahar olaydı da coşaydık.

İlkbahar olması imkânsızdı ya zaten hem sezon doldu hemde erken olurdu ama yaz olacağını düşünüyordum sonbahar gerçekten çok geç olacak. Şu derleme filmi modasından da hiç hazzetmiyorum zaten sırf o yüzden bile geciktirilmiş olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana kargaları sevdirdi resmen :) Spor animelerinin vasat olma ihtimali diğer tüm türlerden daha düşük, her halükarda eğlenceli ve izlenebilir oluyorlar zaten ancak haikyuu başka güzel. Karakterler, diyaloglar, çizimler herşey çok güzel..Sonbahar kötü oldu, mangası da düzenli ilerlemiyordu, çok özledik...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana kargaları sevdirdi resmen :) Spor animelerinin vasat olma ihtimali diğer tüm türlerden daha düşük, her halükarda eğlenceli ve izlenebilir oluyorlar zaten ancak haikyuu başka güzel. Karakterler, diyaloglar, çizimler herşey çok güzel..Sonbahar kötü oldu, mangası da düzenli ilerlemiyordu, çok özledik...

Aynen. Voleybolu severdim şimdi tutkunu oldum, kargalar desen hiç hoşlanmadığım hayvanlardı sever oldum. Haikyuu gerçekten çok farklı. Benim spor animelerine olan önyargımı yıkıp sevmeme vesile oldu. Sonbaharı beklemesi çok zor olacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.