Jump to content

bluegrass | imza çalışmaları

Önerilen İletiler

Hakikaten güzel olmuş istek alırım dersen istekte bulunabilirim . :D

çok teşekkür ederim,beğenmene çok sevindim.normalde almıyorum ama bu sefer yapsam olur sanki hangi karakterli istediğini yazabilir misin lütfen  ^_^

Ellerine sağlık hepsi çok güzel olmuş

çok teşekkür ederim beğenmene sevindim. :)

+

bunu eklemeyi unutmuşum.

kuroko_zpslhfzbhop.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hiç kıskanmıyorum böyle şeyleri ne kadar gönlü güzel bir insanım :rolleyes: Ne yani psd-font-texture hepsi uyumlu çeşitli olmuşsa nolmuş yani <_< yapan var yapamayan var neden gözümüze sokarsınız ki  <_< Neyse bir daha olmasın konuyu kilitliyorum  -_-

Şaka şaka kızmayın :D Eline sağlık hepsi çok güzel olmuş Çalışmalarına ara vermeden devam etseydin ne olurdu acaba diye düşünüyorum :ph34r: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim. Aldnoah  Zero dan İnaho ? . : :DÇok makbule geçer . :D 

pekii kısa zamanda yapıp koyarım hemen :) 

Hiç kıskanmıyorum böyle şeyleri ne kadar gönlü güzel bir insanım :rolleyes: Ne yani psd-font-texture hepsi uyumlu çeşitli olmuşsa nolmuş yani <_< yapan var yapamayan var neden gözümüze sokarsınız ki  <_< Neyse bir daha olmasın konuyu kilitliyorum  -_-

Şaka şaka kızmayın :D Eline sağlık hepsi çok güzel olmuş Çalışmalarına ara vermeden devam etseydin ne olurdu acaba diye düşünüyorum :ph34r: 

ahahahah ama zaten asıl marifet gönlü güzel olabilmekte  :lol: yook canım abartı bu laflar ama genede izninizle , mutlulukla kabul edeceğim hepsini  :rolleyes:

çok teşekkür ederim gerçekten çok sevindim beğenilmesine.bakalım neler olabileceğini yaz tatilinde belki görürüz diye umuyorum efenim. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önceden zaten çok beğenmiştim de şimdi bakınca mükemmel olduklarını fark ettim :D Gerçekten süper. Sonradan eklediklerini ilk iletiye ekleyebilirsin istersen tüm mesajları okumayan üyeler de görmüş olur :) Ayrıca canın sıkılırsa istek falan alırsan imza, wp falan, beni unutma lütfen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önceden zaten çok beğenmiştim de şimdi bakınca mükemmel olduklarını fark ettim :D Gerçekten süper. Sonradan eklediklerini ilk iletiye ekleyebilirsin istersen tüm mesajları okumayan üyeler de görmüş olur :) Ayrıca canın sıkılırsa istek falan alırsan imza, wp falan, beni unutma lütfen :D

artık pcye geçince düzenlerim iletiyi.bu arada çoook teşekkür ederim çok muylu oldum yorumunu görünce ama mükemmel değiller daha yahu.ilk kez animelerle ilgili çalışmalar yapıyorum buna rağmen beğenilmesine çok seviniyorum.:) ahahahh pekala o zaman bir ara da sana kurom li bir imza hazırlarım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.