Jump to content

TJG FEST (Türkiye-Japonya Gençlik Festivali)

Dizzyclaw

Önerilen İletiler

Gittim ben tabi ki. ^-^ Çok güzeldi. Sonuna kadar kalamadım ama çok çok eğlendim. Fotoğraflar biraz az. Eğlenmekten çekemedim açıkçası :D Spoiler'a tıklayınız. :')

Şöyle bir davetiyesi vardı.

cvV0pSU.jpg

Etkinlik programlarının hepsi oldu. Sağ altta ödül oyunu yazısını görmüşsünüzdür. Çok iyi bir fikirdi. Böyle size bir kağıt veriliyor belirli görevler vardı. Dövme yaptırma falan vardı mesela. Bunlardan ne kadar yaparsan ona göre ödül veriliyordu. Eli boş dönen kimse olmuyordu yani. O yüzden fikir herkesin hoşuna gitmiştir bence. Ordan oraya koşuşturduk. Hepsini yapamadım ben. 6 tane yaptım ve ödülüm de papercraft oldu eheheh. ^-^

HemY2cB.jpg

Soran Bushi Dans

dpLY3PG.png

Kendo gösterisi

DA9aXZj.png

Karaoke yarışmasında Unravel'ı söyleyen biri vardı. Tabi ki söyleyerek eşlik ettim söylenmez mi o şarkı yahu :D

T3umEgh.png

Origami standı vardı.

asyc6ML.jpg

QNXngtQ.jpg

Kaligrafi dersinden. Bir harfte bile çok zorlandım. Göründüğü kadar kolay değilmiş arkadaşlar. Seishuu Handa sensei aklıma geldi. Barakamon izleyenler bilir. ^-^

bILnn9r.jpg

Oradaki vitrinden çekimler. Camdaki yansımama aldırmayız dfsdgfdg :D

gPt2wwW.jpg

4DC2OtB.jpg

Dış mekanından fotoğraflar

Y5YnVoE.jpg

WwSrzuW.jpg

egAqOPX.png

Ek: Tatlılığıyla hepimizi çıldırtan minik Japon kız ^-^

4ZgCJdC.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gittim ben tabi ki. ^-^ Çok güzeldi. Sonuna kadar kalamadım ama çok çok eğlendim. Fotoğraflar biraz az. Eğlenmekten çekemedim açıkçası :D Spoiler'a tıklayınız. :')

Şöyle bir davetiyesi vardı.

cvV0pSU.jpg

Etkinlik programlarının hepsi oldu. Sağ altta ödül oyunu yazısını görmüşsünüzdür. Çok iyi bir fikirdi. Böyle size bir kağıt veriliyor belirli görevler vardı. Dövme yaptırma falan vardı mesela. Bunlardan ne kadar yaparsan ona göre ödül veriliyordu. Eli boş dönen kimse olmuyordu yani. O yüzden fikir herkesin hoşuna gitmiştir bence. Ordan oraya koşuşturduk. Hepsini yapamadım ben. 6 tane yaptım ve ödülüm de papercraft oldu eheheh. ^-^

HemY2cB.jpg

Soran Bushi Dans

dpLY3PG.png

Kendo gösterisi

DA9aXZj.png

Karaoke yarışmasında Unravel'ı söyleyen biri vardı. Tabi ki söyleyerek eşlik ettim söylenmez mi o şarkı yahu :D

T3umEgh.png

Origami standı vardı.

asyc6ML.jpg

QNXngtQ.jpg

Kaligrafi dersinden. Bir harfte bile çok zorlandım. Göründüğü kadar kolay değilmiş arkadaşlar. Seishuu Handa sensei aklıma geldi. Barakamon izleyenler bilir. ^-^

bILnn9r.jpg

Oradaki vitrinden çekimler. Camdaki yansımama aldırmayız dfsdgfdg :D

gPt2wwW.jpg

4DC2OtB.jpg

Dış mekanından fotoğraflar

Y5YnVoE.jpg

WwSrzuW.jpg

egAqOPX.png

Ek: Tatlılığıyla hepimizi çıldırtan minik Japon kız ^-^

4ZgCJdC.jpg

Çok pis kıskand---- Yani öhm öhm, iyiymiş ya :') İstanbul? İstanbul? Hani bize? ;-;

Ps. Teşekkürler fotoğraflar için :'D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok pis kıskand---- Yani öhm öhm, iyiymiş ya :') İstanbul? İstanbul? Hani bize? ;-;

Ps. Teşekkürler fotoğraflar için :'D

Ne demek rica ederim. :D Ankara Üniversitesi Japon Dili ve Edebiyatı bölümü bu programı düzenlemiş. İstanbul'da olmazdı herhalde :D Ama katılım çoktu ve herkes memnundu. Eğer Torucon gibi bir gelenek haline gelirse İstanbul'da da olur bence ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.