Jump to content

Gangsta. Animesine İlk Tanıtım Videosu

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Gangsta. Animesine İlk Tanıtım Videosu Geldi

Kohske’nin seinen mangası “Gangsta.”nın anime uyarlamasının ilk tanıtım videosu Anime Japan 2015 etkinliğinde gösterildi ve animenin resmi web sayfasında da paylaşıldı. Videoda animeden görüntüler yer alırken karakterler de tanıtılıyor.

Animenin seiyuu kadrosu şu şekilde:

• Constance Raveau – Ami Koshimizu
  • Mina – Aoi Yuki
  • Doug – Hiroyuki Yoshino
  • Cody Balfour – Kaito Ishikawa
  • Loretta Cristiano Amodio – Kana Ueda
  • Daniel Monroe – Katsuhisa Houki
  • “Big Mama” Georgiana – Mari Yokoo
  • Joel Raveau – Masako Isobe
  • Ginger – Mikako Komatsu
  • Theo – Satoshi Mikami
  • Marco Adriano – Takahiro Sakurai
  • Ivan Grazef – Takuya Kirimoto
  • Galahad Woeho – Tetsu Inada
  • Chad Adkins – Tetsuo Kaneo
  • Yang – Tomoaki Maeno
  • Delico – Tomohisa Hashizume
  • Miles Meyer – Tsuyoshi Koyama
  • Gina Paulklee – Yoshiko Sakakibara

Animenin yapım kadrosu ise şu şekilde:

• Seri Yönetmeni: Koichi Hatsumi
  • Yönetmen: Shukou Murase
  • Senaryo: Shinichi Inotsume
  • Karakter Tasarım: Yoichi Ueda
  • Müzik: Ts

gangsta.jpg?resize=640%2C858

Seri, Worick ve Nicolas ya da kısaca “Handymen” in hem mafyadan hem de polisten işler koparıp  özgürce çalışan bir ikili olarak,  Ergastulum şehrindeki yaşamları çevresinde gelişiyor. Çeşitli pis işlerle uğraşan insanlarla dolu bu şehirde kimsenin pek dokunmayacağı işleri yapan ikiliye, bir gün tanıdıkları bir polisten ünlü bir mafya ailesinin bölgesindeki bir çeteyi indirmek için istek götürülür ve aslında basit bir iş gibi gözüken bu olayın altından daha fazlası çıkacaktır.

Temmuz 2014’te resmi olarak duyurulan anime serisi Gangsta. tam 1 yıl sonra Temmuz 2015’te yayımlanmaya başlayacak.

Kaynak:AnimeFantastica

Not:Benim özelikle beklediğim, hatta sabırsızlandığım yapımlardan biri geçen sene anime haberini duyduğumdan itibaren içimdeki sevinç çığlıklarını bastırmadan haykırmış, annemi diğer odadan neler oluyor? diye kendi odama saniyeler içinde ışınlattığım, çıksın artık diye yolunu gözlediğim nadir serilerden, acaba sizler ne düşünüyorsunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müzikler özellikle dikkatimi çekti: Tsutchie. Samurai Champloo'nun müziklerinde de bazı parçaları vardı. Genel olarak sevdiğim bir tarz bana da Black Lagoon ve Dogs&Bullets Carnage'i anımsattı. Tek sorun kadının ölçüleri. Biraz daha normal olsaymış tam olacakmış  ama olur o kadarlık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.