Jump to content

Yapmaya Üşendiğiniz ve Üşenmediğiniz Şeyler

Meroe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Üşendiği için yazamadı :/

sana gelsin .-.    Her şeye üşenirim. Pc başındaysam yemek/lavaboya gitmeye üşenirim. Konuşmaya üşenirim bazen. Üşenikliğimle meşhurumdur. Daha paragraflaaar yazardım da üşendim... Neyse.   A

Ne aralıkla sunum hazırlaman gerekiyor? o.O Geçen yine üşenip son ana bırakmıştın yanlış hatırlamıyorsam. :D Mutfak işlerine çok üşenirim ya. :(

yarından sonraki sunumu hazırlamak. vakit kalmadı bugün akşam yemeğinden sonra yapmam lazım. 1 haftadır üşenip erteliyorum ama it's time

sana gelsin .-. 

Her şeye üşenirim. Pc başındaysam yemek/lavaboya gitmeye üşenirim. Konuşmaya üşenirim bazen. Üşenikliğimle meşhurumdur. Daha paragraflaaar yazardım da üşendim... Neyse.

Anime izlemeye ve ö.m.'de destanlarca saçmalamaktan üşenmem. :'D

Bu iletiyi G'ye ve Mizuki'ye ithafen yazmış olayım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sana gelsin .-.

Her şeye üşenirim. Pc başındaysam yemek/lavaboya gitmeye üşenirim. Konuşmaya üşenirim bazen. Üşenikliğimle meşhurumdur. Daha paragraflaaar yazardım da üşendim... Neyse.

Anime izlemeye ve ö.m.'de destanlarca saçmalamaktan üşenmem. :'D

Bu iletiyi G'ye ve Mizuki'ye ithafen yazmış olayım :D

Galb galb ^_^

Üşendiği için yazamadı :/

Admin abla özetlemiş olayı :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yarından sonraki sunumu hazırlamak. vakit kalmadı bugün akşam yemeğinden sonra yapmam lazım. 1 haftadır üşenip erteliyorum ama it's time

Ne aralıkla sunum hazırlaman gerekiyor? o.O Geçen yine üşenip son ana bırakmıştın yanlış hatırlamıyorsam. :D

Mutfak işlerine çok üşenirim ya. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne aralıkla sunum hazırlaman gerekiyor? o.O Geçen yine üşenip son ana bırakmıştın yanlış hatırlamıyorsam. :D

Mutfak işlerine çok üşenirim ya. :(

güzel. dikkatlisin :D 

geçen hafta yine son gün hazırladım sunumu gece geç saatlerde. çok yorulduğumdan son 2 konuyu çok sallamamıştım hoca haftaya son iki konuyu ayrıntılı bi şekilde tekrar hazırla gel dedi ilk sen suncan dedi :S 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.