Jump to content

Yapmaya Üşendiğiniz ve Üşenmediğiniz Şeyler

Meroe

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Üşendiği için yazamadı :/

sana gelsin .-.    Her şeye üşenirim. Pc başındaysam yemek/lavaboya gitmeye üşenirim. Konuşmaya üşenirim bazen. Üşenikliğimle meşhurumdur. Daha paragraflaaar yazardım da üşendim... Neyse.   A

Ne aralıkla sunum hazırlaman gerekiyor? o.O Geçen yine üşenip son ana bırakmıştın yanlış hatırlamıyorsam. :D Mutfak işlerine çok üşenirim ya. :(

üşendiğim şeyler arasında sınavlara çalışma, deneme çözme, çizim yapma gibi şeyler yer alıyor ama hayatta en çok üşendiğim şey akvaryumu temizlemek sanırım şuan yosundan balıklar gözükmüyor ve temizlemediğim için hava motoru çalışmıyor :depressed1-onion-head-emoticon:

ama manga okumaya, iyi animeleri bitirmeye, köpek ve tavşanlarımla zaman geçirmeye üşenmiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

güzel. dikkatlisin :D

geçen hafta yine son gün hazırladım sunumu gece geç saatlerde. çok yorulduğumdan son 2 konuyu çok sallamamıştım hoca haftaya son iki konuyu ayrıntılı bi şekilde tekrar hazırla gel dedi ilk sen suncan dedi :S

ahaha :D kötü olmuş, neyse son bu en azından. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

burayı bu gidişle itiraf köşesine çeviririz :P

toplam 8 dersim ve bu derslerden 7sinden ödevim var..

.

sözde ünide sadece gezecektim (yalan kanmayın.)

Yalan kanmayın da, sonuçta liseye göre çok daha rahat. Bana da çok kolay demişlerdi istediğini yaparsın demişlerdi, tam olarak öyle olmasa da liseye göre gayet memnunum :D

Edit:Konuyu unutmuşum :/ Üşenmediğim şeyler eve gelince interneti açmak ve bir durak sonra inip eve gelirken sevdiğim bakkaldan ice tea almak. Üşendiğim şeyler tam olarak kendimi veremediğim popüler serilere devam etmek  ve arkadaşlarla spora gitmek falan. İlk aklıma gelenler bunlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üşenmek deyince aklıma gelen ilk şey koltuğa kurulduğunda kumandayı unutmak.

Bir de matematik sınavına çalışmak... madem yapamayacağım niye çalışayım, zaman kaybı -Yarın sınavı var-

Üşenmediğim şey iskambil kağıtlarını düzenli bir şekilde sıralamak, 120 sayfalık defterin her bir sayfasına bir şeyler karalayıp sayfaları hızlıca çevirerek animasyon oluşturmak. -İşsiz-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.