Jump to content

☆☆☆ Meiji FanSub ☆☆☆ (School Rumble Yeniden Yüklendi!))

Önerilen İletiler

arc_f9a212b6c5e879bf648090b8f2ae0e3b.jpg

ArchLord Manhwa serimizin 19. bölümü çıkmıştır. İyi okumalar (^o^)/

Fansubta gezindigim zamanlar askerdeydin. Eline saglık çeviriler için

Hehe, sağol. ^^

Elinin değdiği projeler ve cover lar için eline emeğine sağlık. Özellikle No Game No Life serisi için yaptığın cover çok hoşuma gitmişti  :admire-onion-head-emoticon: Yavaştan da olsa devam ediyor olman gayet güzel, çalışmalarının devamını dilerim  : :good-luck-onion-head-emoticon:

Teşekkürler, ilk kaydım oldu no game no life op'u, ön hazırlık yapmadan falan girdiğim gibi mağazaya çaldım ve çıktım :congrats-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Meiji FanSub: Anime, Manga, Film, Dizi, Tokusatsu, Hentai çeviri ve Anime açılış/kapanış şarkıları gitar cover'ları (Kısacası Allah ne verdiyse ^_^) Meiji FS olarak meslekte 10 yıldır takılıyoruz

Meslekte 9. Yıl Yahu yaş günümüz gelmiş yine unutmuşum, az daha kaçırıyordum geçen seneki gibi :D Efendim 2007'nin Eylül ayında yayın hayatımıza başlamıştık arkadaşlarımla birlikte, şimdi 2015'in Ey

TENJOU TENGE BD TAMAMLANDI! Tenjou Tenge BDrip Vol 3 ve 4’de yüklendi arkadaşlar. Ayrıca güncellediğim çevirileri de paylaştım. Ve böylece eski serimizi bir kez daha tekrar bitirmiş olduk ?

Teşekkürler, ilk kaydım oldu no game no life op'u, ön hazırlık yapmadan falan girdiğim gibi mağazaya çaldım ve çıktım :congrats-onion-head-emoticon:

Vay şans eseri ilk kaydını dinlemişim ben de ilk olarak  :embarrassed2-onion-head-emotico  dinlerken çok profesyonel gelmişti bana bu arada  :ahaaah-onion-head-emoticon:  hazırlık yapmadan çıkmış olsan da bize o hazırlıksızlığı hiç yansıtmamışsın   :good-job-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay şans eseri ilk kaydını dinlemişim ben de ilk olarak  :embarrassed2-onion-head-emotico  dinlerken çok profesyonel gelmişti bana bu arada  :ahaaah-onion-head-emoticon:  hazırlık yapmadan çıkmış olsan da bize o hazırlıksızlığı hiç yansıtmamışsın   :good-job-onion-head-emoticon: 

Eyvallah  :embarrassed3-onion-head-emotico  Yeni coverlarımı hazırlama aşamasındayım ama hastayım şu sıralar.  :help-onion-head-emoticon: Grafik Çalışmaları yapan yahut Photoshoptan anlayan birilerine bakıyorum videolarıma biraz daha görsellik katmak için. Yapabilirsem daha iyileştireceğim, bakalım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir ara bu mazinkaiser animesini araştırmıştım, sebebini hatırlamıyorum :D Neyse, eline sağlık.

Eyvallah. Eski serisini mi yoksa bu SKL ova'larını mı? Benim bakma nedenim; ovalar güncel çizim olduğundan, robot tasarımları da keskin hatlı ve über hayvansı olduklarından, sürekli patlamalar, dövüşler, aksiyonlar ile sıkılmadan kaptırıp gittiği için, tüm müzikleri metal ve türevi olunca da en sevdiğim mecha oldu diyebilirim.

Bir ara izle bence, zaten 3 bölüm.

Ağanın bu duruşu bile yeter ya. XD

4b681e32.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

7691363_1.jpg_hq.jpg

Ve Ikkitousen geri dönüyor.

Askere gitmeden önce ilk 3 sezonu çevirmiş ama 4. sezonunu çevirememiştim. Şimdi kaldığımız yerden maceraya devam etmemizin vakti geldi millet. ^_^
2010 yapımı 4. sezonu Ikkitousen - Xtreme Xecutor adını taşıyor. Bu sezonda da bol bol dövüşen kızlar ve yırtılan donlar karşımızda olacak. XD
Yeni eklenen karakterleri de unutmayalım tabii.

Ikkitousen - Xtreme Xecutor serimizin ilk 2 bölümü devam eden projeler sayfamızda, rahat indirmeler... ^^

Şimdi, Ikkitousen kızları mı yoksa DxD kızları mı desek? :) Tarafını seç...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wow kolay gelsin , önceden coverlarınızı dinlemiştim hatta kayıt hakkında sorular sorduğumu hatırlıyorum :D, videolarınıza görsellik katmak istemişsiniz bunun için yardım edemem ama en azından hangi tip programlarla yapabileceğinizi söyleyebilirim , profesyonel olarak işinizi görebileceğinizi düşündüğüm en iyi 3 program:

Sony Vegas Pro 12-11-10...(Arayüz açısından After Effects 'e göre daha kolay düzenlenebilir ve efektler verebilirsiniz)

After Effects CS6-CS5...(Arayüz ve öğrenmesi biraz zor olan ancak ustalaşılırsa Sony Vegas'tan daha iyi performans verebilir.)

Adobe Premirere...(After Effects' e benzer arayüzü vardır ve video düzenleme işleri konusunda gayet başarılıdır.)

Daha farklı güzel yazılımlarda olabilir benim tavsiyem bunlar , yapmak istediğiniz şeyi youtube gibi motorlarda aratarak onun videosunu bulabilirsiniz , daha iyi bir görsellik istiyor iseniz , video kayıtlarınızı farklı açılardan yapın örn: gitarın klavye kısmına bakan bir aksiyon kamera açısında , veya tam tersi manyetiklerin olduğu kısımdan , tepeden vs.vs alternatif var :D bol HeadBang'ler \m/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.