Jump to content

☆☆☆ Meiji FanSub ☆☆☆ (School Rumble Yeniden Yüklendi!))

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Meiji FanSub: Anime, Manga, Film, Dizi, Tokusatsu, Hentai çeviri ve Anime açılış/kapanış şarkıları gitar cover'ları (Kısacası Allah ne verdiyse ^_^) Meiji FS olarak meslekte 10 yıldır takılıyoruz

Meslekte 9. Yıl Yahu yaş günümüz gelmiş yine unutmuşum, az daha kaçırıyordum geçen seneki gibi :D Efendim 2007'nin Eylül ayında yayın hayatımıza başlamıştık arkadaşlarımla birlikte, şimdi 2015'in Ey

TENJOU TENGE BD TAMAMLANDI! Tenjou Tenge BDrip Vol 3 ve 4’de yüklendi arkadaşlar. Ayrıca güncellediğim çevirileri de paylaştım. Ve böylece eski serimizi bir kez daha tekrar bitirmiş olduk ?

As the God's Will - Kamisama no iu tôri adlı filmimizin çevirisi ve altyazısı tamamlandı arkadaşlar.
FanSub sitemizin sinema sekmesindeki tamamlanmış projelerimiz içerisinde konusunu ve indirme linklerini bulabilirsiniz.

Filmin başlangıç ilk 10 dakikasını dailymotion'a altyazılı olarak koydum, oradan da fragman niyetine bir bakınabilirsiniz :D

[Meiji-Movie]As The God's Will (Kamisama no iu tôri) - dailymotion

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tüm iletilerin de spoiler içine almamışsın :|

Sayfa yüklenirken sorun oluyor

Hepsiyse ne yazık ki mümkün değil. İnternet kalitenize göre bu farklılık gösterir, eminim farkındasınızdır.

Sıkıntı yaşıyor olmanıza üzüldüm, internet sağlayıcınızla iletişime geçmenizi öneririm. Ben 3gb limitiyle kullanıyorum ve hiç sorun görmedim. ^^

Bu arada, kullanılan bu resim veya video'ların spoiler içersine alınması isteğinizi, yazıştığınız diğer gruplardan da istediniz mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsiyse ne yazık ki mümkün değil. İnternet kalitenize göre bu farklılık gösterir, eminim farkındasınızdır.

Sıkıntı yaşıyor olmanıza üzüldüm, internet sağlayıcınızla iletişime geçmenizi öneririm. Ben 3gb limitiyle kullanıyorum ve hiç sorun görmedim. ^^

Bu arada, kullanılan bu resim veya video'ların spoiler içersine alınması isteğinizi, yazıştığınız diğer gruplardan da istediniz mi?

Evet ö.m. dan iletmekteyim  ^_^ 

Arşiv yaptığımdan kota dolunca haliyle internet hızı düştüğünden sayfa yüklenirken sıkıntı yaşadım yine de siz bilirsiniz sadece bir ricada bulundum  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyleyse sırf sizin için daha orantılı resimlerle bundan sonra güncelleme bilgisi vereceğim orta yolu bulmak adına. Teşekkürler (^^)/

Umarım yanlış anlaşılma olmamıştır.

Sizi takip ettiğimden dolayı, takip ederken zorlanmamak için bir ricaydı çok teşekkür ederim  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.