Jump to content

En Çalışkan Anime Karakterleri

Skadi

Önerilen İletiler

Binlerce Kişinin Katılımıyla En Çalışkan Anime Karakterleri Seçildi

Gerçek hayatta örneklerine rastladığımız çalışkan kişiler elbette animelerde de mevcut. Bütün derslerde başarılı olan ve sınavlarda her zaman birinci sırayı kapan öğrenciler, öğrencilerine yardım etme konusunda sınır tanımayan mütevazı öğretmenler… Ünlü anket sitesi Charpedia bu sefer üyelerinden bu konu üzerine olan ankete katılmalarını istedi. %52.5’i erkek olmak üzere 10,000 kişiye en çalışkan anime karakterleri soruldu. Eğlenceli cevapların yer aldığı anketin ilk 30’u aşağıda…

30. Suzu Hagiwara / Seitokai Yakuindomo

29. Umi Sonoda / Love Live!

28. Shintarou Kisaragi / Mekaku City Actors

27. Shouyou Yoshida / Gintama

26. Seishirou Tsugumi / Nisekoi

25. Kei Tsukishima / Haikyuu!!

24. Light Yagami / Death Note

ecak-light.jpg?resize=640%2C360

23. Eru Chitanda / Hyouka

22. Eli Ayase / Love Live!

21. Lelouch Lamperouge / Code Geass

ecak-lelouch.jpg?resize=640%2C360

20. Conan Edogawa / Detective Conan

19. Tsukuyomi Komoe / Toaru Majutsu no Index

18. Ami Mizuno / Sailor Moon

17. Hitagi Senjougahara / Monogatari serileri

16. Sebastian Michaelis / Kuroshitsuji

15. Ginpachi-sensei / Gintama

ecak-ginpachisensei.jpg?resize=640%2C360

14. Maki Nishikino / Love Live!

13. Takamine Kiyomaru / Zatch Bell

12. Koushi Sugawara / Haikyuu!!

11. Makoto Tachibana / Free!

10. Tatsuya Shiba / Mahouka Koukoku no Rettousei

ecak-tatsuya.jpg?resize=640%2C360

9. Mio Akiyama / K-On!

ecak-mio.jpg?resize=640%2C360

8. Yukino Yukinoshita / Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

ecak-yukino.jpg?resize=640%2C360

7. Hidetoshi Dekisugi / Doraemon

ecak-dekisugi.jpg?resize=500%2C282

6. Mikoto Misaka / Toaru Majutsu no Index

ecak-misaka.jpg?resize=640%2C360

5. Shintaro Midorima / Kuroko no Basuke

ecak-midorima.jpg?resize=640%2C360

4. Asuna Yuuki / Sword Art Online

ecak-asuna.jpg?resize=640%2C360

3. Tsubasa Hanekawa / Monogatari serileri

ecak-hanekawa.jpg?resize=640%2C360

2. Akashi Seijuro / Kuroko no Basuke

ecak-akashi.jpg?resize=640%2C360

1. Koro-sensei / Ansatsu Kyoushitsu

ecak-korosensei.jpg?resize=640%2C360

Sonuç olarak son dönemin popüler animelerinden Assassination Classroom’un ölümsüz ve öğrencilerine her konuda yardımcı olan Korosensei’si birinci sırayı kapıyor. “Yagami Light’ı daha üst sıralarda görmek isterdik” veya “Bakuman’dan Takagi Akito da listede olmalıydı” gibi yorumlarınız varsa bekliyoruz.

KAYNAK; http://www.animefantastica.com/en-caliskan-anime-karakterleri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hani şimdi hiç fanlar üstüne alınmasın... Ne alaka Asuna arkadaş.Yazmışın oraya SAO diye.2. sezonu izlemedim ama kalkıpta en çalışkanlarda Asunanın ne işi var ? Asunanın SAO da çalışkanlığıyla ilgili

Hem zeka olarak, hemde fiziksel olarak ele almışlar herhalde çalışkanlığı. Yoksa kuroko no basket ne alaka, Asuna falan gerçi asuna bu iki kategoriyede girmiyor, Sao fanları işte :D Millet hep sevdiği

Bu listede Rock Lee yok  :mellow:   Adam azmin örneği ya çalışkanlığın vücut bulmuş şekli          Listeye hızlı bir şekilde baktım bu listede bile Asunayı görünce gerisi boş zaten.. Yarın bi

Hani şimdi hiç fanlar üstüne alınmasın...

Ne alaka Asuna arkadaş.Yazmışın oraya SAO diye.2. sezonu izlemedim ama kalkıpta en çalışkanlarda Asunanın ne işi var ? Asunanın SAO da çalışkanlığıyla ilgili bir emare şahsen ben göremedim.

Ayrıca Gintokiyi ne kadar sevsemde çalışkanlarda Ginpachi-Sensei ne alaka ? Adama en üşenen hoca ünvanı verseniz daha mantıklı...

PS: Bunların yerine Naruto yada herkesi geçtim İchigo deseniz bana mantıklı gelir.SnK deki Mikasada keza öyle.Çalışkandan kastınızın ders değilde bir amaç uğruna verilen mücadele azim olduğunu düşünüyorum çünkü.KnB izlemedim ama kalkıpta çok duydum.O karakterlerin yazılmasının nedeni azimleri diye düşünüyorum ama ne alaka Asuna ve Gintoki o.O

Onun yerine sırf arkadaşlarını korumak için son arcta birşeyler öğrenmek isteyen İchigo bence daha mantıklı bu listeye girmesi için...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ginpachi Sensei' nin ne işi var orda?? Agsgsfxfl

Troll amacli var heralde, guldum o maddeye. :D

Şu Koro-sensei' yi merak ettim iyice. O.o

Naruto' dan Lee nerde? Digerleri gibi dogustan torpilli degildi ki annem, calisa calisa guclendi. O kaşlar oyle olmasa, tayt degil de coollusundan kiyafetler giyse, saclari dana yalamis gibi olmasa degeri bilinirdi. :(

Not: Buradan sonrasi nefret sümküren satirlarla doludur.

Bir suredir Kuroko' yu izlemiyorum. (Akashi'yle Midorima maci bittiginden beri. Herif animeden soguttu. ) İzlemedigim bolumlerde belki Akashi' yle ilgili bir nokta ortaya cikmistir ama bu nedir ya? Mal mal bi yetenek vermisler , herif bakiyo onlar da dusuyor iste. (Ta ta ta öldün ciq der gibi... )

Tamam, dahi olabilir o konuda hakkini yiyemem de bu listede olmayi hak etmiyor.

Kibir en nefret ettigim huylardan biri. Hadi bunu gectim, kendini ustun gorup kopekler gibi takimiyla calidan Midorima' yi asagilamasi neydi oyle? Git adam oldur onu yapma lan... Bu kadar da tiksinilesi yaratik olunmaz ki....

En cok sinirlendigimde listede Midorima' dan onlerde olmasi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ginpachi Sensei' nin ne işi var orda?? Agsgsfxfl
Troll amacli var heralde, guldum o maddeye.  :D

Şu Koro-sensei' yi merak ettim iyice. O.o

Naruto' dan Lee nerde? Digerleri gibi dogustan torpilli degildi ki annem, calisa calisa guclendi. O kaşlar oyle olmasa, tayt degil de coollusundan kiyafetler giyse, saclari dana yalamis gibi olmasa degeri bilinirdi.  :(

Not: Buradan sonrasi nefret sümküren satirlarla doludur.

Bir suredir Kuroko' yu izlemiyorum. (Akashi'yle Midorima maci bittiginden beri. Herif animeden soguttu. ) İzlemedigim bolumlerde belki Akashi' yle ilgili bir nokta ortaya cikmistir ama bu nedir ya? Mal mal bi yetenek vermisler , herif bakiyo onlar da dusuyor iste. (Ta ta ta öldün ciq der gibi... )

Tamam, dahi olabilir o konuda hakkini yiyemem de bu listede olmayi hak etmiyor.

Kibir en nefret ettigim huylardan biri. Hadi bunu gectim, kendini ustun gorup kopekler gibi takimiyla calidan Midorima' yi asagilamasi neydi oyle? Git adam oldur onu yapma lan... Bu kadar da tiksinilesi yaratik olunmaz ki....

En cok sinirlendigimde listede Midorima' dan onlerde olmasi.

Aynen ben de Lee kısımlarına katılıyorum (Kuroko falan daha izlemediğimden bilemiyorum o kısımları)

Hani şimdi hiç fanlar üstüne alınmasın...

Ne alaka Asuna arkadaş.Yazmışın oraya SAO diye.2. sezonu izlemedim ama kalkıpta en çalışkanlarda Asunanın ne işi var ? Asunanın SAO da çalışkanlığıyla ilgili bir emare şahsen ben göremedim.

Ayrıca Gintokiyi ne kadar sevsemde çalışkanlarda Ginpachi-Sensei ne alaka ? Adama en üşenen hoca ünvanı verseniz daha mantıklı...

PS: Bunların yerine Naruto yada herkesi geçtim İchigo deseniz bana mantıklı gelir.SnK deki Mikasada keza öyle.Çalışkandan kastınızın ders değilde bir amaç uğruna verilen mücadele azim olduğunu düşünüyorum çünkü.KnB izlemedim ama kalkıpta çok duydum.O karakterlerin yazılmasının nedeni azimleri diye düşünüyorum ama ne alaka Asuna ve Gintoki o.O

Onun yerine sırf arkadaşlarını korumak için son arcta birşeyler öğrenmek isteyen İchigo bence daha mantıklı bu listeye girmesi için...

Asuna'yı ben de anlayabilmiş değilim. Oraya Kirito da yazılabilirdi o zaman ne farkları var ki? :D Ancak mantıklı olabileceği tek yanı dediğin gibi azim falan çalışkanlığı olabiliyorsa, o zaman Ichigo 10 katını hak ediyor o ayrı konu :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bu listede Rock Lee yok  :mellow:

Adam azmin örneği ya çalışkanlığın vücut bulmuş şekli super-onion-head-emoticon.gif?1292862522

rock_lee_vs_kimimaro_by_ladykirithefalle

Listeye hızlı bir şekilde baktım bu listede bile Asunayı görünce gerisi boş zaten.. Yarın birgün en bıyıklı anime karakteri diye anket yapacaklar gene ilk onda Asuna olacak diye korkuyorum :D Tamamen sinir bozucu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hem zeka olarak, hemde fiziksel olarak ele almışlar herhalde çalışkanlığı. Yoksa kuroko no basket ne alaka, Asuna falan gerçi asuna bu iki kategoriyede girmiyor, Sao fanları işte :D Millet hep sevdiği anime ve karakterlere oy veriyor, Kategori ne olursa olsun. Fanlığın bu kadarıda saçmalık yani...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.