Jump to content

Kantai Collection Animesinin Devamı Gelecek!!

Kaxell

Recommended Posts

Kanmusu yakında geri dönecek!!

2015 Kış sezonu animelerinden olan Kancolle gemi-kızlar evreni 12. bölüm yani final bölümünün yayınlanmasıyla beraber bir devam animesi haberi verildi. Animeyi 2. sezonla mı  yoksa yeni bir hikaye ile mi devam ettirecekleri  bilinmezken 8 nisanda TOKYO MX'te daha fazla bilgi verecekleri düşünülüyor. 

Bu sezondaki her bölüm için özel olarak çizilen kartlar:

CA9L4IbU0AA0dfZ.jpg

"Kantai Collection da ne?!" "Ya da ben bunu izledim hiç de güzel değil!" diyorsanız spoiler içindekileri okumanızı tavsiye ederim. :)

Bir KanColle hayranı ve oyuncusu olarak Türk anime severlerin sadece ilk bölümünü izleyip sitede çok yanlış yorumlar yaptıklarını gözlemledim. Gerçekte, bizim One Piece, Naruto ve Bleach gibi "Franchise" dediğimiz yani sadece anime-manga ile kalmaktan ziyade peluş oyuncakları, kitapları, cdleri vs. vs. çıkmış olan bir seridir KanColle. Japonya'da oldukça popüler olması da ne kadar çok sevilen bir seri olduğuna örnek gösterilebilir. 

Habere katmak istediğim başka bir bilgi ise KanColle'un tam olarak ne olduğudur. Kantai Collection, Türkçe adı "Filo Koleksiyonu" olan, Japonya haricinde oynamanın neredeyse imkansız olduğu internet bazlı bir oyundur. 2. dünya savaşından kalma Japon ve Nazi gemilerinin (evet Nazi, yanlış okumadınız. ) anime kızlarına dönüştüğü, Abyysal denen düşmanlarla savaştığı ve bütün karakterleri almaya çalıştığınız bu evren ne kadar garip gözükse de aslında hem izlemesi hem de oynaması çok zevklidir!

Gorur gormez ciglik attim! Bu ne demek oluyor? Bir sezon daha "poi?" ¤o¤~~~~~~~

Ayyyyy bi saniye ciglik atmak istiyorum.

Tamam sakinim.

Haber icin tesekkurler. Hmpfh daha bitiremedim ama ;~;

Aylar önce o sarı başlıklı kızın oyun çizimlerini gördüğümden beri dikkatimi çeken bir seriydi. Yeni sezon gelirse iyi olur tabi  :D

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.