Jump to content

Tokyo Ghoul Spinoff OVA Duyuruldu

asci

Önerilen İletiler

Tokyo Ghoul √A finali ardından Tokyo Ghoul:Jack spinoff mangasını konu alacak olan OVA duyuruldu.

OVA'da genel olarak geçmişte geçen birkaç olay anlatıcak

cbclu0cuiaag3wp.jpg

Tokyo Ghoul: Jack,Tokyo 13. bölgede insan yiyen Ghoul'ların ortaya çıkmasını kapsayan olayları anlatıyor.Arkadaşının ardındaki gizli gerçeği arayan asi gençTaishi Fura genç, birinci sınıf dedektif Kishō Arima ile birlikte Lantern isimli ghoul'un peşine düşer.Ardından hikaye birinci sınıf dedektif Arima ve yetenekli 7. bölge dedektifi Taishi Fura'nın ilk görüşmesi ile devam eder.

https://youtu.be/1dpxpvyAfSc

Sui Ishida mangaya ilk defa Jump'ın dijital servisi olan Jump Live'de 2013 yılında başlamıştı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya bölümler çok durağandı. Ama izleniyordu. Kusura bakmayın, söve söve izleyip bir sonraki haftayı iple çekiyordum. 12 bölümde bitirmeyi amaçlamaları hikaye açısından çok kötü olmuş. Son bölümü yeni izledim, kafam allak bullak oldu. İyice içine ettiler. Bu arada :re nin animesi de yapılacak mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya bölümler çok durağandı. Ama izleniyordu. Kusura bakmayın, söve söve izleyip bir sonraki haftayı iple çekiyordum. 12 bölümde bitirmeyi amaçlamaları hikaye açısından çok kötü olmuş. Son bölümü yeni izledim, kafam allak bullak oldu. İyice içine ettiler. Bu arada :re nin animesi de yapılacak mı?

12. bölümün sonunda touka üzerinde :re yazan tabelada close yazısını open a çeviriyor gelir herhalde ama fazlada umutları yüksek tutmaya gerek yok daha ben bu yayıncı şirketten bi hayır beklemem açıkçası şu 12.  bölümden sonra sinirden çok pis tepem attı zaten yapmasınlar bence re felan eğer bu şekilde yapıcaklarsa resmen seriden soğudum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.