Jump to content

One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zaten Kral haki'si bir gizem sonuçta kral olcak potansiyel kişilerde beliriyor buda 2 elin parmak sayısını geçmiyor böyle bir güçün irade yıldırmadan başka gücüde vardır roger herşeyin sesini duyabili

Hala başlamak istiyorsan ve bölümler gözüne çok geliyorsa, kısa bir özet :D     Gerçi animeye neresinden başlarsan başla, eski bölümlerini merak edip baştan başlarsın :D

One Piece ile ilgili aklınıza takılan/gelen bütün soruları ve düşünceleri burada paylaşabilirsiniz -_-

Posted Images

Merak Ettiğim Bi Soru Sizce Luffy Ve Tayfasi Karasakali Yenebilcek Bir Seviyeye Ne Zaman Ulaşıcak  Ve Luffy Sadece Kendi Seytan Meyvesi İle  Daha Ne Kadar İlerleye Bilir ?  

En son karşılacakları zaman Teach ile aynı seviyeye ulaşmış olurlar, onun için daha çok zaman var, canını sıkma böyle düşünceler ile :D Kral hakisi ve her şeyi duyma şeysi ile meyvesini bütünleştirdi mi çok iyi bir şey çıkacak ortaya zaten, sadece meyve ile olmaz zaten, yoksa Teach kalbini kırar luffy'nin -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merak Ettiğim Bi Soru Sizce Luffy Ve Tayfasi Karasakali Yenebilcek Bir Seviyeye Ne Zaman Ulaşıcak  Ve Luffy Sadece Kendi Seytan Meyvesi İle  Daha Ne Kadar İlerleye Bilir ?  

Bence karasakalı yenicek seviyeden okadarda uzak değil. Şuanki hali 2 yıl önceki karasakalı alır bence

Luffynin başka meyve yiyiceğini hiç sanmıyorum daha doğrusu istemiyorum

-------------------

Elime bir sopa vercekler Toei animesyonun başına dikcekler beni ozaman görün bak bidaha manga okumucak kimse :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her  Şey iyi Güzelde (:  Karasakalın 3 Bir Meyvesinin Olma İhtimali ? Ve Onunda Kral Hakisini Kullanma Olasilıigini Göze Aldik Mi ^^ 

Bence luffy aynı rogerdaki gibi bir hakiye sahip olucak.Oyüzden hakide bin basar ona diyorum

Bide şu deniz krallarını anlama mevzusu var ondanda ilerde bir şeyler çıkar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten Kral haki'si bir gizem sonuçta kral olcak potansiyel kişilerde beliriyor buda 2 elin parmak sayısını geçmiyor böyle bir güçün irade yıldırmadan başka gücüde vardır roger herşeyin sesini duyabiliyor bu ona özelmi bilemeyiz ama rayligh söyleme tarzı ona özelmiş gibi gösteriyor zaten balıkadam adasında'da luffy'ninde böyle bir potansiyeli olduğunu gördük hakinin ilerisi bence vardır sonuçta roger tarihi bildiği halde değiştiremedi bunu luffy başarabilcekmi buda bir gizem :) ve teach meyvesinin gizemini hayla koruyor birnevi haki işlevi görüyor meyvesi ve diğer yetenekleri çalabiliyor bu sınırlımı değilse hepsini aynı anda kullanabiliyorsa birde yenilmez olur kendisi üstelik bir D. Haki varmı ? olmasa bile meyvesi bu işlevi görüyor xD benim bir merak ettiğim ODA-Sensei usopp'un hakisini uyandırdı ama neden şimdi nasıl ustalaşcak 2 yıllık time-skip'de bunu yapsaydıya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten Kral haki'si bir gizem sonuçta kral olcak potansiyel kişilerde beliriyor buda 2 elin parmak sayısını geçmiyor böyle bir güçün irade yıldırmadan başka gücüde vardır roger herşeyin sesini duyabiliyor bu ona özelmi bilemeyiz ama rayligh söyleme tarzı ona özelmiş gibi gösteriyor zaten balıkadam adasında'da luffy'ninde böyle bir potansiyeli olduğunu gördük hakinin ilerisi bence vardır sonuçta roger tarihi bildiği halde değiştiremedi bunu luffy başarabilcekmi buda bir gizem :) ve teach meyvesinin gizemini hayla koruyor birnevi haki işlevi görüyor meyvesi ve diğer yetenekleri çalabiliyor bu sınırlımı değilse hepsini aynı anda kullanabiliyorsa birde yenilmez olur kendisi üstelik bir D. Haki varmı ? olmasa bile meyvesi bu işlevi görüyor xD benim bir merak ettiğim ODA-Sensei usopp'un hakisini uyandırdı ama neden şimdi nasıl ustalaşcak 2 yıllık time-skip'de bunu yapsaydıya

Kara sakal D. değildir ya Wb dedi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kara sakal D. değildir ya Wb dedi

Karasakal bir D. ama Kral olamıcağını vurguladı orda Beyazsakal, ve luffy gösterdi sonra onuda roger D.'nin anlamını söylediği içindir sonuçta ikiside D. ama farklı biri ışık biri karanlık ve diğer tahminim tüm diğer farklı ailelerde doğsada Ata'ları aynı diye düşünüyorum kan bağları var sonuçta her d. farklı. diğer merak konusu tayfanın gücü luffy bunca vs attı ama hep aynı teknikleri kullandı teknikden çok aynı güç şimdi büyük bir duvar var karşısında nasıl bir güç çıkarcak ? chinjou ile vs'si bile baya şiddetliydi üstelik ölümüne bir dövüş değildi ölümüne dövüşen 2 kral'ın dövüşü nasıl sonuçlancak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.