Jump to content

One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

Karasakal bir D. ama Kral olamıcağını vurguladı orda Beyazsakal, ve luffy gösterdi sonra onuda roger D.'nin anlamını söylediği içindir sonuçta ikiside D. ama farklı biri ışık biri karanlık ve diğer tahminim tüm diğer farklı ailelerde doğsada Ata'ları aynı diye düşünüyorum kan bağları var sonuçta her d. farklı. diğer merak konusu tayfanın gücü luffy bunca vs attı ama hep aynı teknikleri kullandı teknikden çok aynı güç şimdi büyük bir duvar var karşısında nasıl bir güç çıkarcak ? chinjou ile vs'si bile baya şiddetliydi üstelik ölümüne bir dövüş değildi ölümüne dövüşen 2 kral'ın dövüşü nasıl sonuçlancak.

da bu söylediklerini destekleyen bir şey hatırlamıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zaten Kral haki'si bir gizem sonuçta kral olcak potansiyel kişilerde beliriyor buda 2 elin parmak sayısını geçmiyor böyle bir güçün irade yıldırmadan başka gücüde vardır roger herşeyin sesini duyabili

Hala başlamak istiyorsan ve bölümler gözüne çok geliyorsa, kısa bir özet :D     Gerçi animeye neresinden başlarsan başla, eski bölümlerini merak edip baştan başlarsın :D

One Piece ile ilgili aklınıza takılan/gelen bütün soruları ve düşünceleri burada paylaşabilirsiniz -_-

Posted Images

da bu söylediklerini destekleyen bir şey hatırlamıyorum

D.'lerin ata konusu benim teorim'de Karasakal Bir D. ama Beklenen Bir D. değil beyazsakalın son sözleri Rogerin beklediği kişi en azından sen değil'sin Teach Rogerin iradesini alıcak kişiler olduğu sürece birgün ace'inde iradesini alıcak biri çıkıcak ve orda kaçırılan luffy gösteriyor teach sen değilsin dediği en azından bu Sen bir d. değilsin dediğini hatırlamıyorum sonuçta roger'a kendi söyledi benim tayfam'dada bir D. var Bu D. ne anlama geliyor diye soruyordu orda öğreniyorki teach'e bunu söylüyor.sonrasın'dada one piece gerçek diyor işte :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karasakal bir D. ama Kral olamıcağını vurguladı orda Beyazsakal, ve luffy gösterdi sonra onuda roger D.'nin anlamını söylediği içindir sonuçta ikiside D. ama farklı biri ışık biri karanlık ve diğer tahminim tüm diğer farklı ailelerde doğsada Ata'ları aynı diye düşünüyorum kan bağları var sonuçta her d. farklı. diğer merak konusu tayfanın gücü luffy bunca vs attı ama hep aynı teknikleri kullandı teknikden çok aynı güç şimdi büyük bir duvar var karşısında nasıl bir güç çıkarcak ? chinjou ile vs'si bile baya şiddetliydi üstelik ölümüne bir dövüş değildi ölümüne dövüşen 2 kral'ın dövüşü nasıl sonuçlancak.

chinjou ya tek atınca ben dedimki luffy olmuş artık :)

tek başına dof u indirir gibi geliyor.

Mangayı okumuyorum ama

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chinjou ya tek atınca ben dedimki luffy olmuş artık :)

tek başına dof u indirir gibi geliyor.

Mangayı okumuyorum ama

chinjou'da kral hakisi varya ikisi ölümüne dövüşmedi yani o dövüş ciddi değildi yani ikisinin çarpışmasıyla bile etrafda bayılanlar oldu birde dof ile kapışırsa nolur şimdi manga okumamışsın son sayı hakkında spoiler vermekde istemiyorum gerçi spoiler bölümü ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chinjou'da kral hakisi varya ikisi ölümüne dövüşmedi yani o dövüş ciddi değildi yani ikisinin çarpışmasıyla bile etrafda bayılanlar oldu birde dof ile kapışırsa nolur şimdi manga okumamışsın son sayı hakkında spoiler vermekde istemiyorum gerçi spoiler bölümü ama :D

ama chinjou ölümüne dövüştü luffy dövüşmedi 

sonrada tek vuruşta yere serdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ama chinjou ölümüne dövüştü luffy dövüşmedi 

sonrada tek vuruşta yere serdi

Öfkesini düşünürsek :D öyle ama dof'da bu işe yaramaz özellikle son sayfalarda olanları düşünürsek napıcak merak ediyorum dof şeytanın teki :) hakisi luffyden bile güçlü olabilir bu bir irade ve yetenek yarışı olcak birnevi.gerçi pica'nın sesiyle insan dövüşe kontrol olamıyor xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öfkesini düşünürsek :D öyle ama dof'da bu işe yaramaz özellikle son sayfalarda olanları düşünürsek napıcak merak ediyorum dof şeytanın teki :) hakisi luffyden bile güçlü olabilir bu bir irade ve yetenek yarışı olcak birnevi.gerçi pica'nın sesiyle insan dövüşe kontrol olamıyor xD

chinjao ya tek atıyosa dof vs luffy belki lucci vs luffy gibi olabilir 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

kinemonun şimdiye kadarki kaynaklarda haki kullanabildiği belirtilmedi. ama zoro'nun arabastada bi anlık haki uyanışıyla çeliği kesebildiğini biliyoruz kinemon zoro ile beraber punk hazardda çelik kapıyı kestiğine ggöre bi derece haki kullanabildiğini varsayabiliriz. ateşi kesmesi ve oksijeni kılıcının hareketiyle uzaklaştırması demek. bunu muhtemelen gözlem ve silahlanma hakisiyle yapıyor. kalkanını oksijen moleküllerini uzaklaştırmak için kullanıyor olmalı. tamamen hakiden alakasız da olabilir. benim teorime göre oksijen moleküllerini haki ile sezip uzaklaştırarak ateşi kesiyor. mihawk'ın zorunun kılıcını kesmesine gelirsek 2 hakiylede bunu gerçekleştirebilirsin. silahlanma hakisi kullanarak güç ile demir moleküllerini zor kullanarak kesersin. bu birinci method. gözlem hakisi kullanarak kılıç üzerindeki en zayıf noktayı sezer oradan kesersin. kendimde gerçek hayatta malzeme mühendisi olduğum için söyleyebilirim. mükemmel işlenmiş malzeme yoktur. her malzemede çatlaklar vardı.. mikro boyutta olsa bile mihawk'In kılıcında bile çatlak vardır. kılıcın kalitesi bu çatlakların azlığına göre belli olur. bizim sektörde çatlak ilerlemesi diye bi terim vardır. kırılan demir malzemelerde çatlaktan kusur ilerleyerek en sonunda malzeme kırılır. gözlem hakisini kullanarak bu çatlak avantajını kullanarak kılıcı kesebilirsin. hakisiz kesileceğini sanmıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kinemonun şimdiye kadarki kaynaklarda haki kullanabildiği belirtilmedi. ama zoro'nun arabastada bi anlık haki uyanışıyla çeliği kesebildiğini biliyoruz kinemon zoro ile beraber punk hazardda çelik kapıyı kestiğine ggöre bi derece haki kullanabildiğini varsayabiliriz. ateşi kesmesi ve oksijeni kılıcının hareketiyle uzaklaştırması demek. bunu muhtemelen gözlem ve silahlanma hakisiyle yapıyor. kalkanını oksijen moleküllerini uzaklaştırmak için kullanıyor olmalı. tamamen hakiden alakasız da olabilir. benim teorime göre oksijen moleküllerini haki ile sezip uzaklaştırarak ateşi kesiyor. mihawk'ın zorunun kılıcını kesmesine gelirsek 2 hakiylede bunu gerçekleştirebilirsin. silahlanma hakisi kullanarak güç ile demir moleküllerini zor kullanarak kesersin. bu birinci method. gözlem hakisi kullanarak kılıç üzerindeki en zayıf noktayı sezer oradan kesersin. kendimde gerçek hayatta malzeme mühendisi olduğum için söyleyebilirim. mükemmel işlenmiş malzeme yoktur. her malzemede çatlaklar vardı.. mikro boyutta olsa bile mihawk'In kılıcında bile çatlak vardır. kılıcın kalitesi bu çatlakların azlığına göre belli olur. bizim sektörde çatlak ilerlemesi diye bi terim vardır. kırılan demir malzemelerde çatlaktan kusur ilerleyerek en sonunda malzeme kırılır. gözlem hakisini kullanarak bu çatlak avantajını kullanarak kılıcı kesebilirsin. hakisiz kesileceğini sanmıyorum

yorum için gerçekten teşekkürler.benim şöyle bir düşüncem daha var bide sen yazınca  bunları bunlar haki ile yapabiliyorsa böyle şeyleri o zaman haki ile şeytan meyvesinin güçlerinide elde edebilir miyiz?belki şeytan meyvesi sadece bu güçleri elde etmenin kısa ama dezavantajlı şeyi.meyveyi yediğinde kısa sürede o meyvenin gücünü elde ediyoruz fakat kairoseki o kişiyi zayıflatıyor.ondan sonra suda yüzemiyor ve başka bir şeytan meyvesinin gücünü elde edemiyor.çünkü kısa yoldan edilen şeylerin dezavantajı çok olur.haki ile bunları uzun sürede öğrenip bu dezavantajlardan kurtulunmaz mı?yani kısaca şeytan meyvesi hakinin kısa,kolay fakat dezavantajlı yolu olamaz mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.