Jump to content

One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

Arkadaşlar Strong World'ü yeni izledim de Edd War kısmı vardı gördüğüm o yoktu filmde sanırsam ayrı OVA'sı varmış hangi OVA'sı olduğunu söyleyebilir misiniz ? Bu arada film süperdi be Luffy adaları yok edecek güce ulaşmışda haberim yokmuş benim :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zaten Kral haki'si bir gizem sonuçta kral olcak potansiyel kişilerde beliriyor buda 2 elin parmak sayısını geçmiyor böyle bir güçün irade yıldırmadan başka gücüde vardır roger herşeyin sesini duyabili

Hala başlamak istiyorsan ve bölümler gözüne çok geliyorsa, kısa bir özet :D     Gerçi animeye neresinden başlarsan başla, eski bölümlerini merak edip baştan başlarsın :D

One Piece ile ilgili aklınıza takılan/gelen bütün soruları ve düşünceleri burada paylaşabilirsiniz -_-

Posted Images

Bence karasakalı yenicek seviyeden okadarda uzak değil. Şuanki hali 2 yıl önceki karasakalı alır bence

Luffynin başka meyve yiyiceğini hiç sanmıyorum daha doğrusu istemiyorum

-------------------

Elime bir sopa vercekler Toei animesyonun başına dikcekler beni ozaman görün bak bidaha manga okumucak kimse :D

Luffynin karasakal ile overal power da alakasi bile yok. Karasakal bir yonko oldugu icin neredeyse bi admiralden daha guclu Ve suanda luffyde gear 5th bile olsa bir admirali yada bir yonko tek basina yenemez . Bence tum supernovalar birlesirse anca kaido yu indirirler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Luffy bence logia türü bir güç daha elde edicek çünkü D.'lerin ayrı bir gücü var.Karasakalın 2. gücü nasıl elde ettiği gibi. Önümüzdeki bölümlerde Luffy Akainu ile Sanji Borsalino ile ve Zoro ise yeni çıkan kılıçlı admiral ile dövüşür.Luffy Ace'in intikamını alıcak bence Akainu'dan ve Luffy liderliğinde supernovalar birleşecek ve Luffy Big Mom'ı yenerek yeni Yonkou olucak. Kesin Bilgidir Yayalım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaş biraz uçmuş animedeki açılış sahnelerinde olan dövüşlere kesin bilgi denmesi biraz garip :) mangadan bakınca hiçte dövüşmüyorlar ilerde elbet dövüşürler ama manga şuanki düşmanı yeni yendi luffy ve şuanki gücünün limitlerine bakarsak amiral seviyesinde ama dövüştüğü rakip kral hakisi kullanıcısı olunca amiralle dövüşü daha rahat olur sonuçta amiralerin hiçbirinde kral hakisi yok zaten süpernovaların bir kaçı ya yeni dünya'ya girerken yok oldu yada yakalandı kalanlarda zaten müttefik oldu onlarda birbirlerini öldürmek için yer arıyor. beyazsakal öldü 3 yonkou kaldı karasakal kendine 4 yonkou'dan biri sayıyor gücüne bakarsak normal ama ilerde 4 yonkou'da düşücektir yonkou diye birşey kalmıcaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasır Şapka tayfasındakilerin hakisi yavaş yavaş uyanmaya başladı Luffy bütün hakileri tam öğrendi Zoro ve Sanji gözlem hakisi var Usoppunda yeni uyandı. Acaba tayfada başka haki kullanıcıları olacak mı ? ve başka bir sorum ise tayfada 4 şeytan meyve kullancısı var diğer üyelerde şeytan meyvesi yiyecek mi bunlarla ilgili biliginiz var mı ?  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasır Şapka tayfasındakilerin hakisi yavaş yavaş uyanmaya başladı Luffy bütün hakileri tam öğrendi Zoro ve Sanji gözlem hakisi var Usoppunda yeni uyandı. Acaba tayfada başka haki kullanıcıları olacak mı ? ve başka bir sorum ise tayfada 4 şeytan meyve kullancısı var diğer üyelerde şeytan meyvesi yiyecek mi bunlarla ilgili biliginiz var mı ?  

tayfanın diğer üyelerine haki yakışmaz benim görüşüm ama 2 yıl gibi time skip olursa ilerde elbet olucak bu seferki zaman atlaması ne süre olur bilemem ama robin brook öğrenebilir sanji ile zoro silahlanma ve gözlem hakisi var 2 türüde kullanıyor ikisi luffy 3 tür usopp gözlem hakisini yeni uyandırdı uyandırmak bile kolay değil yıllar sonra birden bire uyandı ama onu kim eğitcek tayfanın toplanma süresi 1 yıldan fazla sürdü mangada ama manga içindeki tarihde 1 2 gün oldu daha tayfanın toplanışı ve hemen savaşlara katıldılar yani tayfada usopp'a bu yeteneği öğretcek kimsenin zamanıda yok ya kendini eğitcek yada bir kaç bölüm ara verilcek veya zaman atlaması olcak zoro sanji bunlar haki ile ilgili herşeyi öğrendi ve kral hakisi hariç hepsini uyandırdı daha çok tayfaya haki kullanıcısı katılır diye düşünüyorum bu saatden sonra nami robin brook chooper franky bunlara haki kullanmak gözümde yakışmıyor pek.

Burdan Haki Kullanıcılarını ve detaylarını öğrenebilirsin merak ediyorsan

Haoshoku Haki - Kral Hakisi - Tayfada bunu luffy kullanıyor ve bu saatden sonrada zoro sanjininde bunu uyandırabilceğini hiç sanmıyorum nadir yeteneklerden biri. bilindiği gibi seçilmiş kişiler kullanabiliyor ve hala gizemini koruyor tüm gücü bilinmiyor bu hakinin

Busoshoku Haki - Silahlanma Hakisi

Kenbunshoku Haki - Gözlem Hakisi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nami ile usopp a gözlem hakisi yakışır robin le brook'a ve chopper a da silahlanma hakisi yakışır. usopp gözlem hakisini uyandırsa bile hemen uzmanlaşamaz, zoroda arabastada uyandırmıştı ama ondan sonra bi daha aktif hale getiremedi, ama şimdi usopp uyandırdığı için diğerleri ona geliştirmesinde yardım edebilir. bi kaç tüyo bile verseler nasıl geliştireceğine dair o bile yeter usopp'a,

haki yakışmaz diyosunda korsan kral olcak bu adam tayfadaki herkes haki kullanamadan bunu gerçekleştiremez :)  ilerde ne logia lar çıkacak karşılarına usopp'un yardımına mı gelecekler amiralle savaşırken herkes kendinin çaresine bakacak ilerde bakması lazım yoksa korsan kralı olmak hayal. yeni dünyada hakisiz hayatta kalmayı bi unutsunlar zaten. gol d roger ın tayfasında bırak normal hakiyi 3 tane kral hakisi kullanabilen adam çıktı, bizim tayfada niye olmasın, bu kral hakisini uyandırma biraz hakimiyetle ilgili hep liderlerde lider duygu olan insanlarda çıkıyor gerçek lider duygusu olanlarda, luffy korsan kralı olduğunda bizim tayfa bütün korsanların lideri olacak ve hepsi bi yerde lider duygusuna sahip olacak bu sayede bi kaçının daha kral hakisini kullanabilir hale geleceğini düşünüyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sorularının cevabını en iyi Eichiro Oda bilir ondan sonra ise manga okuyanlar bilir.

Mangadan cevap bekliyorsan yanlış yere yazıyorsun başkasıda farketmez cevap yazar spoiler yer millet.Ben manga okumayı bıraktım one piece manga bölümündeki konuları nezamandır okumuyorum

Spoiler istiyorsan manga bölümüne sor milletin anime zevkine zarar vermemiş olursun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.