Jump to content

One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zaten Kral haki'si bir gizem sonuçta kral olcak potansiyel kişilerde beliriyor buda 2 elin parmak sayısını geçmiyor böyle bir güçün irade yıldırmadan başka gücüde vardır roger herşeyin sesini duyabili

Hala başlamak istiyorsan ve bölümler gözüne çok geliyorsa, kısa bir özet :D     Gerçi animeye neresinden başlarsan başla, eski bölümlerini merak edip baştan başlarsın :D

One Piece ile ilgili aklınıza takılan/gelen bütün soruları ve düşünceleri burada paylaşabilirsiniz -_-

Posted Images

bende spoiler veriyorum hiçbi halt olmuyor 200 sayı sonra :P sanarsın yonkou indirdi anasını satıyım ne bu gaz ya  :whistling: ama adamları alırsa shichibukailik teklifi alır garanti ama yonkou dersen bi stop derler adama luffy o adamları kabul etse bile kid kadar adamı olucak alt tarafı  ^_^

ayrıca spoiler niteliği taşıması için mangakanın ağzından falan duyman lazım sölediğin teoriden ileri gitmiyor 

dediğin gibi katılıyorum yonkouya var daha da luffy nin çok müttefiki var, bu özelliği mihawkın dediği gibi en önemli özelliği. Ayrıca bir yerde okumuştum bir yonkou ölecek ve karasakal denizcileri alt edip kendine korsanlar kralı unvanını verecekmiş :huh: bence one piece de bi kaç yıl sonra time skip olcak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Ben başlamak için fragman felan bakıyorum ama grafiklerinden ve efektlerinden hoşlanmadığım için bi türlü başlayamıyorum bu animeyi güzel yapan nedir ki bu kadar çok tutuluyor söyler misiniz?

İlk başlarda sıkıcı olabilir ama 150 den sonra işler güzelleşiyor ve benim en sevdiğim yanı ise narutoyu izledikten sonra 0 fiilsiz bir anime bulmak. Duygusallık ve arkadaşlığı çok iyi anlatması :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.