Jump to content

One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Barış D. Baryshx

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Zaten Kral haki'si bir gizem sonuçta kral olcak potansiyel kişilerde beliriyor buda 2 elin parmak sayısını geçmiyor böyle bir güçün irade yıldırmadan başka gücüde vardır roger herşeyin sesini duyabili

Hala başlamak istiyorsan ve bölümler gözüne çok geliyorsa, kısa bir özet :D     Gerçi animeye neresinden başlarsan başla, eski bölümlerini merak edip baştan başlarsın :D

One Piece ile ilgili aklınıza takılan/gelen bütün soruları ve düşünceleri burada paylaşabilirsiniz -_-

Posted Images

2 saat önce, Hiken no Ace1 yazdı:

Aklıma bir soru takıldı animeler Wano Krallığı Shogunu ve Korsan Kaido Oden samayı idam etti diyor.Burada Shogunla Kaido aynı kişiler mi farklı kişiler mi ? yardım ederseniz sevinirim. :D

Şu ana kadar bildiğimiz farklı kişiler. Bu sorun üzerine internette biraz araştırma yaptım teoriler türemiş aynı kişidir farklı kişidir diye ama aynı kişi olacağını sanmam. Bu da aynı kişi değillerse Wano Ülkesi'nin shogunu niye Oden'i Kaido ile birleşip öldürme gereği duysun sorusunu getiriyor. Onu da sen cevapla :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
kurtoglu88, 7 saat önce yazdı:

Son zamanlarda one piece beni delirtmeye başladı. Bölümlerde fiiler girmemek için çok fazla gereksiz şeyler yapıyorlar. Son 45 bölümü izlemedim. Bekletiyorum güzel bir yere girsin diye ve hala girmediğini söyleyenler var. Bakalım ne zaman düzelticekler..

Mangasında Big Mom arcı bitmek üzere, anime de olaylar yeni gelişiyor. Tahminim en az 40 bölüm sürer + fillerla filan ve sonrasında gelecek Reverie arcı ile ortalama 55 bölüm desek. Sen 100' e tamamla sonra başla, bitirince de direk en çok beklenen arclardan biri olan Wano ve Kaido bölümleriyle başlarsın :D He bana sorarsan geç mangasına oh mis, her hafta bir heyecan, animesi baya bozdu çünkü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sakuragi, 21.07.2017 - 20:03 yazdı:

Mangasında Big Mom arcı bitmek üzere, anime de olaylar yeni gelişiyor. Tahminim en az 40 bölüm sürer + fillerla filan ve sonrasında gelecek Reverie arcı ile ortalama 55 bölüm desek. Sen 100' e tamamla sonra başla, bitirince de direk en çok beklenen arclardan biri olan Wano ve Kaido bölümleriyle başlarsın :D He bana sorarsan geç mangasına oh mis, her hafta bir heyecan, animesi baya bozdu çünkü :D

Aynı fikirdeyim :D Bekleyeceğim bakalım. Animenin rahatlaması için lazım fiiller lazım. Normalde hep kızardım fillera :D Ama bu son zoro pica dövüşünde kafayı yedim. Olacak iş değil yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Dressrosa arcı faciasından sonra Big Mom arcı eğlenceli geldi bana.Daha başındayım tabi.Reverie arcı ile olaylar dahada büyüyecek kesin.Kaido ile savaşmasının düşman sıralaması olarak daha erken olduğunu düşünüyorum.11 Süpernova Amiraller CP 0 ve Schibukailer varken erken bence.İzleyenlere tavsiyem biriktirip izleyin öyle tadı daha çok çıkıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Selam arkadaşlar hangi bölümde kaldığıma yardımcı olur musunuz ? 1 seneyi geçti izlemeyeli ve son izlediğim bölüm 700 ile 730 arasında bir bölümdü sanırım. Sadece şunu hatırlıyorum kendi gemileri ile bir yere geldiler yolun sonunda tırmanmaları gereken çok yüksek bir tepe vardı oraya tırmanırken kendini şişiren veya uçma özelliği olan bir hayvan yukarı çıkmalarına yardım ediyordu galiba ve bölümün en sonunda yüzünü hiç görmediğimiz bir düşmanın kolunu görüyorduk ve birşeyler söylüyordu orada bitiyordu. Umarım doğru hatırlıyorumdur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
Zorojuro, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Konu mefta olmuş ya. Oysa Wano Arcı güzel bir şekilde başlamıştı. Tartışma görmek ve teori duymak isterdim. Çizimlerin değişmesi falan hoşuma gitmişti benim. Çizim olarak en iyi Arc Wano olabilir. Neyse belki birisi benim işsizliğimi görürde cevap yazar. :silence-onion-head-emoticon:

Manga güncel olsan tartışırız da şimdi istemeden spoiler falan veririm :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.