Jump to content

N33T

Recommended Posts

BÖLÜM 1

Dağda yürüyüşe çıkmak kötü bir fikirdi.Aslında hala gördüğüm rüyanın etkisindeydim.Dağa çıkıp güzel bir kızla karşılaşıyordum güya.Normalde karşılaşacığımı bilsem bile gitmem ama sanki içimde büyük bir istek varmış gibi geliyordu.Hemen sonrasında büyük bir gürültü ve acıyla birlikte yere yığıldım. Uyandığımda etrafı bulanık şekilde görebiliyordum,daha ayağa kalkamadan tekrar yere yığıldım.Başım da ağrıyordu ama saçma bi kararlılık vardı içimde gidecektim oraya.Dağın temiz havasını içime çeke çeke başladım tekrar yürümeye en tepeye doğru.Zaten daha dağ yoluna bile girmemişken anlayamadıgım bir sebepten bayılmıştım ve başım ağrıyordu , tepeye yaklastıkca başımın ağrısı daha da artıyordu.Rüyamda ki kızla buluştuğum yere gelmiştim ancak etrafta kimse yoktu,beklemeye koyuldum ancak yarım saat sonra tekrar büyük bir baş ağrısıyla beraber yere yığıldım.

-Eeee bu ne be ? Daha kaç defa bayılacağım , eve gidiyorum ben .

Bunları söyledikten hemen sonra taşların arasında simsiyah bir kılıç gördüm.Yaklaşık 1 metre boyunda, ucu tırtıklı gözleri bayram ettirecek kadar siyah bir kılıç.Gidip ne olduğuna bakmak için elime aldığımda üstüme aşırı bir ağırlık çöktü , nefes alamamaya başladım,Elimden kayıp yere düşünce kılıçtan bir ses geldiğini duydum.
-Dikkat etsene be biraz !
+Sen konuşabiliyorsun .Çok garip, bir kılıç nasıl konuşur ?
-Sende garipsin , hem sarışınsın hem konuşuyorsun.
+Bunun neresi garip ? Asıl garip olan bir kılıcın konuşmasıdır.
-…
+….
-Haklısın galiba.
+Haklıyım tabii be. Eee ne ayaksın sen ?
-Benim adım şey…
+Ney ?
-Bana şey derler …
+Yahu ney ?
-Sahi ne derler ulan bana ?
+Adını bile bilmiyor msun ,belki de adın yoktur hmm, sana bi tane koyalım ,isim yani.Sana Fb zangetsu demek istiyorum.
-Niye?
+Bleach animesinde ki Kurosaki İchigonun fullbring bankai halindeki kılıcına çok benziyorsun da ondan.
-Sevmedim hem o kim be ?
+Zhard nasıl ?
-Geç.
+Sana Kuro diyeceğim o zaman , s,yah demek , tek kelime ile seni özetliyor hem,simsiyahsın.
-Oooo, şimdi de ırkçılığa mı başladın pis beyaz.
+Ne alakası var güzel kardeşim ? Hem ben zencileri daha çok severim.
-Oooo ağzının tadını biliyormuşsun.
+Ya hemen ne haltlar dondugunu anlatırsın ya da tekmeleye tekmeleye seni dağdan aşağıya götürür demircide eritirim.
-Ateş beni eritemez, neyse haklısın biraz ilei gittim galiba.Ama öğrenmek istediğine gerçekten emin misin? Tehlikeli bir yolculuğa çıkartacağım seni .
+ Ailem yok,yapacak işim yok,rüyamda ki kız da yok, gidelim.
-Hay hay.
Kendimi birden dağların çevrelediği geniş bir ovada buldum.
-Şimdi beni iyi dinle insan, konuşmak için çok fazla büyü harcıyorum ve bu beni çok yoruyor,bu yüzden bundan sonra uzunca bir süre konusmayacagım ilerde de sadece cok gerekli olursa konusacağım bu yüzden kısaca hemen kendimi tanıtayım.Benim adım Kuro,bu adı bana sen vermiştin.Gravity temelli bir büyü tarafından yapıldım ama sadece bu degil , beni yapan kişi çok dayanıklı ve sağlam olmam için metal ve toprak karışımı bir büyü ayrıca saldırımın çok güçlü ve keskin olması için ateş ve karanlık elementi karışımı bir büyü kullandı fakat kara büyü çok ağır basınca rengim simsiyah oldu ancak esas temelim gravitydir.Yani sahibimin emri dogrultusunda ağırlığımı sınırsız bir şekilde arttırabilirim.Az önce benimel gelmeyi kabul ettiğin için benim artık sahibim sensin.Bunları bilmeme rağmen garip biliyorum ama ne adımı ne de o yerde ne aradığımı bilmiyorum.
+Dur dur , ben senin sahibin olamam , doğru düzgün kılıç tutmayı bile bilmem.
-Hayır aslında çok iyi biliyorsun.
+N-ne sen bunu nereden biliyorsun.
-Ben bir kılıcım çünkü,neyse yorma beni,eğer karşıda ki rakibini yenersen buradan çıkarız.
Uzatmaya gerek yok , Kuroyu elime aldım ki zaten kılıçlara aşina idim.Karşıma yeşil, benden biraz kısa acayip bir yaratık çıktı , bir elinde kalkan diğer elinde kılıç vardı.Tek vuruşta hem kalkanını hem de onu ortadan 2ye ayırdım.
Dünyada iken hiç arkadaşım yoktu,ailem yoktu,sevgilim yoktu,aslında istesem kolaylıkla bi tane bulabilirdim.Yakışıklı ve iyi vücutlu birisiydim.Hazır başlamışken kendimden bahsedeyim.Adım İzayoi Tatsumi ,yaşım 15, sarışın ,mavi gözlü,1,76 boyunda kendi içime kapanık ama haksızlığa tahammülü olmayan birisiyim.Liseye hiç gitmedim ,aslında devlet yaşadığımı bile bilmiyordu.Yıllar önce ki kaza da ailemle beraber öldüğüm sanılıyordu.Dünyada kalmak için bir sebebim yoktu , zaten beni büyük bir kılıç ustası yapan büyük babam da geçen yıl ölmüştü.Bende kendime macera arıyordum artık.Onun bunun emri altında çalışmaktan,kazandığım 3 kuruş parayı internet kafeye verip anime izlerken dalga geçilmekten sıkılmıştım.Bazı izlediğim animelerde baş karakter birden esrarengiz bir yerde buluyordu kendini ki böyle bir şeye hiç itirazım olmazdı .Kaldığım derme çatma elektiriği bile olmayan barakadan da bıkmıştım. Kuro’da sanki aklımı okumuş gibi bu hayattan kurtulmak istediğimi söyledi..
-Evet hiç fena olmazdı,şöyle atraksyonlu bir yerler biliyor musun , uçur bizi .
+Peki ama az öncekine benzemez hayatın ciddi anlamda tehlikeye girebilir.Oraya gittikten sonra da uzun bir süre konuşmayacağım , yalnız başına kalacaksın.
-Kabul, gidelim bakalım.
Ayak sesiyle arkamı döndüğüm anda , rüyamdaki kızın karşımda olduğunu gördüm.

 

Devamını okumak için:

BÖLÜM 2

 

BÖLÜM 3

 

BÖLÜM 4

 

BÖLÜM 5

 

BÖLÜM 6

 

Yorum yapmayı unutmayın   :)

Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Madem bir hikayen vardı niye bunu forumda yazmak için yeni bir hesap açtın ki :D. Zaten kimse birbirini tanımıyor, anonim gibiyiz. Aslında 1-2 yorum yazmak istiyordum ama kusara bakma başka mail hesabım olmadığı için hesap açamıyorum :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.