Jump to content

çalışmalarım (fan art, sketch, character design)

osubusu

Önerilen İletiler

anime-manga çizimlere hiç alışkın değilim normalde illustrasyon grafik işler yapıyorum ve resim yapıyorum, ilk defa deniyorum kapmak için çalıştım ikisini de mürekkeple mangalarda ki taramaları efektleri öğrenme niyetim var ^_^ teşekkürler öneriler için. H seriyi kullanıyorum normalde hatta ilk desene başlamadan 9H ile çizerim bu da iyi birşey değil aslında ama onu kullandıktan sonra detay girerim böyle alıştım hızlı çalışacaksam bu tarz şeylerde kırmızı kuru boyam elimden düşmüyor tek kalemle çizdiğim için detaylı tonlu değiller sanırım, benim elim kara kaleme illustrasyona taramalara çok alışık manga çizim de buna uyarlamak için denedim ama olmuyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anime-manga çizimlere hiç alışkın değilim normalde illustrasyon grafik işler yapıyorum ve resim yapıyorum, ilk defa deniyorum kapmak için çalıştım ikisini de mürekkeple mangalarda ki taramaları efektleri öğrenme niyetim var ^_^ teşekkürler öneriler için. H seriyi kullanıyorum normalde hatta ilk desene başlamadan 9H ile çizerim bu da iyi birşey değil aslında ama onu kullandıktan sonra detay girerim böyle alıştım hızlı çalışacaksam bu tarz şeylerde kırmızı kuru boyam elimden düşmüyor tek kalemle çizdiğim için detaylı tonlu değiller sanırım, benim elim kara kaleme illustrasyona taramalara çok alışık manga çizim de buna uyarlamak için denedim ama olmuyor 

benden tavsiye... norman rockwell çalışmalarına bak  :)  biraz klasiktir ama ben hala bakıyorum çalışmalarına bazen. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.