Jump to content

Naruto Spin-off Mangasının Başlangıç Tarihi

Skadi

Önerilen İletiler

Naruto Spin-off Mangasının Başlangıç Tarihi Belli Oldu

Daha önce sizlere detaylarını aktardığımız 2015 Naruto spin-off mangası için resmi tarih verildi. Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki (Naruto Spinoff: The Seventh Hokage and the Scarlet Spring Month) adı ile Weekly Shonen Jump dergisinde yer alacak yeni seri 27 Nisan tarihinde başlayacak. Boruto: Naruto the Movie anime filmiyle aynı zaman diliminde geçecek olan mini manga serisi Boruto’ya ve 7. Hokage’ye yoğunlaşacak.

Naruto-Gaiden-Nanadaime-Hokage-to--Akair

Naruto’nun mangakası Masashi Kishimoto, Naruto dışında yeni bir seriye başlamak istediğini ifade ettiyse de devam etmekte olan birçok Naruto ile ilgili projeye dahil olduğundan kendisinin yeni serisine başlaması daha zaman alacak gibi görünüyor. Naruto’nun yeni jenerasyon projeleriyle devam etmesini mi yoksa Kishimoto-sensei’den yepyeni bir seriyi mi daha çok istersiniz?

KAYNAK;http://www.animefantastica.com/naruto-spin-off-mangasinin-baslangic-tarihi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar bir nevi Naruto ile büyümüş olsam da yeni bir seri istiyorum. Artık olan oldu, ana karakter amacına ulaştı daha da uzatmaya ne gerek var ki? Bırak anılarımızda hep öyle kalsın :D 

Bakalım artık böylesi daha mı iyi, gene okuyacagım zaten, biliyorum ben kendimi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Çıktı bu Naruto Gaiden başlığı altında ilk bölümü beğenmedim. Naruto'yu değil çocuklarının bakış açısı gidecek hep sanırım.

Önce Sarada'nın bakış açısından anlatıyor. 2. bölüme göre değerlendircem şimdilik çok beğenmedim öyle. Sır gibi başlattı her şeyi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.