Jump to content

Noragami Aragoto Haberleri

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Noragami İkinci Sezon   Mart ayında ikinci sezonu duyurulan Noragami'nin mangadan alıntılarla tanıtım videosu yayınlandı. Daha önceki haberlerde de belirtildiği gibi mangasındaki Bishamon Arc ani

Noragami Aragoto 2. Tanıtım Videosu ve Yeni Bilgiler   Noragami resmi sitesinden serinin ikinci sezonu olan Aragoto ile ilgili yeni tanıtım videosunu ve bilgilerini paylaştı. Tanıtım videosu:  

Noragami Aragoto     Evet arkadaşlar malum Noragaminin ikinci sezonu iyice yaklaşmışken kendisi ile ilgili haberler de gelmeye devam ediyor.Ancak yeni sezon ile ilgili haberler daha fazla merak u

Beklediğim haber geldi  :cheer2-onion-head-emoticon:  İzlerken çok güldüğüm eğlendiğim bi animeydi karakterleri zaten çok sevmiştim :) Mangasına başlıcakken ikinci sezon haberi geldi ne kadar mutlu oldum bilemesiniz şu haberi görünce :D  :angel1-onion-head-emoticon:  :crying2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noragami Yeni Sezonun Konusu Açıklandı

Bugün Noragami resmi sitesinden serinin ana hatları ile ilgili açıklamalar yapıldı.Paylaşılan bilgilere göre ikinci sezonda manganın popüler "Bishomon Arc'ı" animeye adapte edilecek.Bununla birlikte ilk sezonun sonundan dolayı "İkinci sezonda ne işlenecek?" soruları da cevaplanmış oldu.

Paylaşılan yeni görseller:

news_header_noragami_v2.jpg

news_xlarge_getsumaga201505.jpg

Seriye olan ilginin tazelenmesi içinse şirket şimdiden canlı seslendirme ve seiyuularla buluşturma etkinliklerine şimdiden başladı bile.

Fakat animenin tam geliş tarihi hala netlik kazanmış değil.

Seri ile ilgili genel bilgilere ise bu haberden ulaşabilirsiniz:

http://forum.turkanime.tv/topic/13409-noragami-ikinci-sezon-duyuruldu/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bİshamon arc mangasından hatırladığım kadarıyla  az biraz spolierleri anlattım

bıshamonun neden yatonun peşinde olduğunu daha derin işliycekler geçmişe gitmeler falan ve altında yatan gerçekler

ve hafiften yatonun babası olaylara dahil olmaya başlıycak aslında çok fazla etkisi varda bıshamon arc da görmeyiz heralde onu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.