Jump to content

Shingeki no Kyojin Live Action "Dizisi" Geliyor!

asci

Önerilen İletiler

Filmlerin Ardından Shingeki no Kyojin Live Action Dizisi Geliyor

shingeki-no-kyojin-live-action-izle.jpg?

Soldan sağa Ayame Misaki, Yuuta Hiroaka, Satomi Ishihara, Nana Sakuraba, Shu Watanabe ve Rina Takeda

Birkaç hafta önce live action filminin ilk tanıtım videosu yayımlanan Shingeki no Kyojin’in bu ağustos ayında başlayacak olan bir de live action dizisine uyarlanacağı açıklandı. 1 Ağustos ve 19 Eylül tarihlerinde vizyona girecek iki filmle bağlantılı olacak dizi, çeşitli birliklerde yer alan askerlerin günlük yaşantılarını ve sırlarını konu alacak.

Dizi için oyuncu isimler de değişmedi. Buna göre dizinin baş rolünde Hanji karakteriyle Satomi Ishihara yer alırken yine Nanami Sakuraba Sasha, Shu Watanabe Fukushi, Rina Takeda Lil, Ayame Misaki ise Hiana olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca yeni bir karakter ile aktör Yuuta Hiraoka’nın da diziye dahil olduğu açıklandı.

Duyurusu yapılan dizinin basın toplantısından;

Dizinin yönetmen koltuğunda filmde olduğu gibi Shinji Higuchi yer alıyor. Dizi Shingeki no Kyojin’in mangakası Hajime Isayama tarafından da bizzat takip edilecek. Henüz bölüm süresi ve sayısı belli olmayan seri, Docomo’nun video servisi dTV’de yayımlanacak.

Serinin filmlerin ardından live action dizisine uyarlanacak olması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Alıntı:AnimeFantastica

Düzenlenme: Leffwn tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dizi? :o

Filme bile şaşirmistim. Bu alanlara pek butce ayirmiyolar diye. Efektli falan olunca iyice zorlasiyor zaten film. :ph34r:

Yalniz okul animelerinin/mangalarinin live actionlarina bile cok butce ayirmiyolar genelde. Dizisi yapilacaksa ben şok.:blink:

Animecilerin cogu animeyle, gercek Japonlarin arasinda daglar kadar fark oldugu icin takilacaktir tahminimce. :( Ama cimrilik yapmadan, emek verilerek yapilirsa izlerim. Bir de duzgun final yapsinlar, litfen. :( (Cok sey mi istiyorum? :P )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabiki de animedeki kadar mükemmel olacağını hiç zannetmem ben.Örneğin Avatar:The Last Airbender filmi animesinin yanında sümüklü böcek gibi kalır :D Animeden sonra filmi izlediğim için filmin ne kadar kötü olduğunu o zaman anladım ve keşke izlemeseydim dedim  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

genel de animeden sonra filme uyarlanınca sevmiyoruz ama inşallah film iyi olucak dizi için askerlerın hayatı, sırları falan filan gibi bir açıklama vermişler çok aksiyon olmayabilir anladığım bilemedim, bir de birşey duydum ikinci seri iptal miymiş?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animede ki tadı vereceğini sanmıyorum ama bekleyip göreceğiz.Bu arada Hanji'yi oynacak oyuncuyu baya benzetmişler :P

Dizi? :o

Filme bile şaşirmistim. Bu alanlara pek butce ayirmiyolar diye. Efektli falan olunca iyice zorlasiyor zaten film. :ph34r:

Yalniz okul animelerinin/mangalarinin live actionlarina bile cok butce ayirmiyolar genelde. Dizisi yapilacaksa ben şok. :blink:

Animecilerin cogu animeyle, gercek Japonlarin arasinda daglar kadar fark oldugu icin takilacaktir tahminimce. :( Ama cimrilik yapmadan, emek verilerek yapilirsa izlerim. Bir de duzgun final yapsinlar, litfen. :( (Cok sey mi istiyorum? :P )

Tabiki de animedeki kadar mükemmel olacağını hiç zannetmem ben.Örneğin Avatar:The Last Airbender filmi animesinin yanında sümüklü böcek gibi kalır :D Animeden sonra filmi izlediğim için filmin ne kadar kötü olduğunu o zaman anladım ve keşke izlemeseydim dedim  :ph34r:

Filmlerdeki gibi olmaz bence çünkü adamlar film yaparken şunu düşünür:

İçeriği her ne kadar tahmin edilse de insanlar merak eder bileti sattık mı gerisi tamam para cepte:)

ama iş diziye gelince insanları 1 hafta bekletecek şeyler yapmak zorundalar yoksa geri kalanını izlemezler.Hal öyle olunca da hem kanal zarar eder hem set boşa gider.Zaten bunu biraz garantiye almak için karakterlerin sırları-arka plan olaylar vs. anlatılacak diye de bi uyanıklık yapmışlar:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.