Jump to content

High School DxD BorN Tartışma

Cao Cao

Önerilen İletiler

Bir echhimaster olarak normalde ecchi animeleri tartışmam ama dxd konusu açılmış madem bende bir yorum atayım :)

Evet gençler ilk bölüm güzel başlangıç yaptı cidden, tam Issei'ye yakışır bir giriş yaptı :D

Ancak anlamadığım birşey var;

Issei 2.sezonun finalinde Vali'nin gücünüde alıyordu yani birşekilde absorbe etmişti. 3. Sezonda bunu neden göremedik onu anlamadım..

Son olarak 4.bölüm çok fena bitti ya Rias çok fena kıracak o lavuğu.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

openingde isseinin ağladığını bi ben mi gördüm :P    neyse,ilk söyledikleri söz oppai oldu zaten, bir bölüm gecikse herhalde site başımıza yıkılır. 

ben ikisini de ayrı ayrı seviyorum ama :D Akeno-san uzun siyah saçlarıyla Rias senpai Alevli Kızıl saçlarıyla büyülüyor beni :) Bu sezon 2sinin de şirin ve kadınsı halleri beni bitirdi resmen ^^  :adm

Aynen, bu dönem kesin bir tartışma konusu lazım (ya da Ecchi fcye gelin)    aynen aynen ecchi fcye gelin tartışmak için. +18e kaydığından tek bir yerde toplansın yorumlar. 

5. bölü iyi geçti ya sonunda :)

İssei'nin yanında taşıdığı anka kuşu göz yaşını nasıl unuttum yaa :) Neyse

Akeno ile ilgili bilgilerde edinmiştik olduk güzel bir bölümdü :)

Beklenmedik şeyler de olmadı değil hani :)

şu davette kızın verdiğiydi değil mi o???

Ve akeno konusunda babası gerçekten seviyormuş akenoyu duygulanmadım değil araları da düzeldi :) ve bi an otel odasında olmayı istedim :P Bölüm genel itibari ile güzeldi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoş geldin akeno-san iyi ama hiç kimse bi rias-senpai olamaz ( bence)[emoji1][emoji39]

ben ikisini de ayrı ayrı seviyorum ama :D Akeno-san uzun siyah saçlarıyla Rias senpai Alevli Kızıl saçlarıyla büyülüyor beni :) Bu sezon 2sinin de şirin ve kadınsı halleri beni bitirdi resmen ^^  :admire2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben ikisini de ayrı ayrı seviyorum ama :D Akeno-san uzun siyah saçlarıyla Rias senpai Alevli Kızıl saçlarıyla büyülüyor beni :) Bu sezon 2sinin de şirin ve kadınsı halleri beni bitirdi resmen ^^ :admire2-onion-head-emoticon:

dostum kızıl hastalığım var o yüzden yoksa akeno da baya iyi

kızıl hastalığım dediğim şey kızıl saçlı kızlara karşı dayanamıyon

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.